Net tris įvarčius į varžovų vartus įmušė Danielius Bogdziulis (06:21, 29:13, 42:55), po vieną - Paulius Gintautas (03:27) ir Edgaras Procenka (44:23).

Kroatų gretose įvarčiais pasižymėjo Marko Sakičius (02:36) ir Bruno Kegaljis (33:06).

Ketvirtadienį turnyre antra poilsio diena, o penktadienį lietuviai žais su Rumunijos ekipa, kuri antrame ture 2:5 (0:1, 0:0, 2:4) nusileido taškų dar nepraradusiems olandams.

Taip pat trečią pergalę iškovojo ir grupės lyderiais tapo turnyro šeimininkai Vengrijos ledo ritulininkai, be vargo - 8:2 (1:0, 4:1, 3:1) - sutriuškinę Estijos dvidešimtmečius.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):