Moterų elito grupėje K. Sosna nugalėjo ketvirtus metus iš eilės ir jau aštuntą kartą karjeroje, o vyrų elito grupėje I. Ambrazas pirmas finišavo antrus metus iš eilės.

K. Sosna 15 km (4 ratai x 3,75 km) nuvažiavo per 1 val. 8 min. 59 sek. Katažina šalies MTB XCO čempione tapo ir 2007, 2011, 2015, 2016, 2019, 2020 bei 2021 metais. Sidabro medalį iškovojo Greta Karasiovaitė („Torpado Factory“, +1 sek.), o bronzos – Viltė Kriaučiūnaitė („Dviratai-Daistatus“, +10.27).

I. Ambrazas 26,25 km (7 ratai x 3,75 km) įveikė per 1 val. 36 min. 46 sek. Lietuvos čempionato sidabro medalį pelnė šešiskart Lietuvos MTB XCO čempionas Šarūnas Pacevičius („Sprint-rowery.pl“, +1.28), o bronzos – daugkartinis šalies vicečempionas Domas Manikas („Greitis“, +10.24). Ketvirtas buvo Augustas Marcinkevičius (Panevėžio „Dviračiai“, +11.13), o penktas – Arnas Pelaitis („Brewide“, +1 ratas).

Lietuvos jaunių vaikinų (18,75 km; 5 ratai x 3,75 km) čempiono titulą apgynė Justinas Biekša („Colibri Cycling“). Antras buvo Kostas Kardelis (DSK „Minu“), o trečias – Nojus Lukošius („S-Sportas“). Taip pat dviratininkai išsirikiavo ir praėjusių metų šalies čempionate.

Lietuvos jaunių merginų (15 km; 4 ratai x 3,75 km) įskaitoje pirma buvo Lauryna Valiukevičiūtė, antra – Adriana Voitkevič (abi – Sostinės SC/„Sietynas“), o trečia – Deimantė Šiaudkulytė (Panevėžio RSSG).

Lietuvos jaunučių vaikinų čempiono titulą iškovojo Justinas Pavlovas (DSK „Minu“). Sidabro medalį pelnė Ignas Kertenis (Žiežmariai), o bronzos – Mindaugas Kavaliauskas (Kauno SM „Gaja“).

Jaunučių merginų grupėje dalyvavo tik dvi sportininkės: pirma buvo Urtė Peteržikaitė (DSK „Minu“), o antra – Gabija Kiltinavičiūtė (Kauno SM „Gaja“).

Berniukų (13-14 metų) grupėje, kurioje klasifikuota 13 dviratininkų, Lietuvos čempionu po atkaklio kovo tapo Arnas Biriukas (Vilkaviškio SM/DSK „Aira“). Sidabro medalį pelnė Matas Kubilius (Plateliai), o bronzos – Dovydas Činga (PSC/„Greitis“).

Mergaičių (13-14 metų) grupėje aukso medalį iškovojo Irmantė Aleliūnaitė (Bernatonio dviračių akademija), sidabro – Elžbieta Seliavaitė (PSC/„Greitis“), o bronzos – Smiltė Vižinytė (Kauno SM „Gaja“).

35-39 m. veteranų grupėje (15 km) Lietuvos čempiono titulą iškovojo Andrejus Dolgovas („Top Team“). Antras liko nugalėtojo titulą gynęs Martynas Utkinas („PadangosM.lt“, +3 sek.), o trečias – Arminas Balanaitis („Impuls Racing“).

40-44 m. veteranų grupėje (15 km) šalies čempiono titulą apgynė Artūras Remeika (Vilnius). Antras liko Maksimas Žukovas (Vilnius), o trečias – Rytis Taura (Panevėžio „Dviračiai“).

55 m. ir vyresnių vegteranų grupėje (9 km) pirmas buvo Arūnas Lipnevičius („VeloRatai“), o antras – Vytautas Ruškys („Kovok“).

„17+ Hobby“ grupėse nugalėjo Gabrielė Magelinskaitė („EmTyBy“) ir Artūras Gelžinis (Plungės „MTB Versmė“), o „13-16 Hobby“ grupėje pirmas buvo Justinas Šimkus (Riešė).

Čempionate, kurį surengė Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) ir klubas „S-Sportas“, dalyvavo 100 dviratininkų.