Alytiškiai iškart išsiveržė į priekį – 7:3, 15:8, o pirmąjį kėlinį baigė pirmaudami dviženkle persvara – 20:10. Antrajame kėlinyje Alytaus ekipos treneriai leido pasireikšti jaunimui, tad uteniškiams pavyko šiek tiek sušvelninti skirtumą.

„Almedos-Stronglaso“ ekipos gretose išsiskyrė po 5 įvarčius įmetę Mindaugas Visalga ir Naglis Fišeris, po 4 pelnė Irmanats Asakavičius, Aurelijus Sabonis ir Povilas Pavilionis. Utenos komandoje 11 įvarčių įmetė Šarūnas Šeduikis, 10 – Arūnas Urbonas, 4 – Tomas Čiužas.

Devintą laimėjimą įsirašę alytiškiai vieninteliai šiuos metus baigė vien pergalėmis. Artimiausias Lietuvos rankinio lygos rungtynes jie žais tik 2015 metų sausio 17 dieną su Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ rankininkais.

„Dragūnas“ Vilniuje nukovė VHC „Šviesą“

Penkiskart Lietuvos čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai Vilniuje po permainingos ir įdomios kovos rezultatu 37:33 (21:19) nukovė vietos VHC „Šviesa“ atstovus.

Klaipėdiečiai įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 6 įvarčių skirtumu – 26:20, tačiau vilniečiai dar sugebėjo atkurti intrigą ir buvo priartėję iki minimumo – 31:32. Visgi, „Dragūno“ rankininkai parodė čempionų charakterį ir iškovojo pergalę.

„Šviesos“ komandos gretose nesulaikomas buvo Tomas Bernatavičius, įmetęs 15 įvarčių (2 iš 7 m), Valdas Drabavičius pelnė 8, Tadas Jurelevičius – 3 įvarčius. „Dragūną“ į pergalę vedė Igoris Kopišinskis, įmetęs 12 įvarčių, Karolis Stropus surinko 8, Jonas Geryba – 5.

Klaipėdiečiai (8 pergalės, 1 pralaimėjimas) išsaugojo antrą turnyro lentelės poziciją, o vilniečiai (6 pergalės, 3 pralaimėjimai) lieka treti.

LSU patampė „Ūlos“ nervus

Nedaug iki pirmos pergalės Lietuvos rankinio čempionate trūko Kauno LSU rankininkams. Varėnoje vykusiose rungtynėse vieni čempionato favoritų „Ūlos“ rankininkai Kauno ekipą nugalėjo tik dviejų įvarčių skirtumu – 28:26 (14:12).

Kauniečiai įnirtingai priešinosi varėniškiams – antrajame kėlinyje komandas skyrė vos vienas įvartis, tačiau kauniečiams taip ir nepavyko pakreipti įvykių savo naudai bei džiaugtis pirmąja šio sezono pergale.

„Ūlos“ gertose išsiskyrė po 8 įvarčius įmetę Arminas Grigėnas ir Remigijus Čepulis (4 iš 7 m), 5 pelnė Šarūnas Krisiulevičius, 4 – Gražvydas Sereičikas. LSU komandai 9 įvarčius (6 iš 7 m) įmetė Saulius Katkevičius, 6 – Paulius Orlovskis, po 4 – Evaldas Vėta ir Marius Kairys.

HC „Vilnius“ vargo su pasvaliečiais

HC „Vilnius“ rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje tik po labai atkaklios ir įtemptos kovos rezultatu 27:23 (16:15) nugalėjo Pasvalio RSK „Rankininkas/SM“ ekipą.

43 dvikovos minutę rezultatas dar buvo lygus – 20:20, tačiau netrukus vilniečiai įmetė tris įvarčius iš eilės ir pergalės iš rankų nepaleido.

HC „Vilnius“ komandą nuolat į priekį tempė 8 (1 iš 7 m) įvarčius įmetęs Marius Panavas, 6 surinko Mindaugas Agurkis, 4 (2 iš 7 m) - Karolis Antonovičius. Pasvalio ekipoje išsiskyrė Eligijus Pavilionis, įmetęs 8 įvarčius, 4 pelnė Karolis Gražinis, po 3 - Arnas Tekutis ir Tautvydas Tekutis.

Dar vienerios rankinio lygos rungtynės vyks sekmadienį Kauno sporto halėje, kur susitiks „Granito-Gajos-Kario“ ir Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ rankininkai. Po šių rungtynių komandoms bus pertrauka iki sausio 14 dienos.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):