Abu jie savaitgalį Nošopinge surengtose šalies pirmenybėse diską švystelėjo toliau nei 70 metrų.

Varžybų nugalėtoju tapo karjeros pasirodymą surengęs 28-erių metų S. Petterssonas. Du kartus per vakarą (pirmu metimu – 69.84 m) asmeninį rekordą gerinęs švedas geriausiu bandymu pasiekė net 70,42 m rezultatą ir įveikė kur kas tituluotesnį savo tautietį D. Stahlį.

Pastarasis atsiliko tik keliolika centimetrų. Ilgai pirmavęs 29-erių metų Danielis (70,29 m) šį kartą tenkinosi sidabro medaliu.

Iškalbinga ir tai, kad visi kiti Švedijos čempionato dalyviai nuo lyderių atsiliko daugiau nei 10 metrų.

Primename, kad tiek D. Stahlis, tiek S. Petterssonas nieko nepešė neseniai vykusiose planetos pirmenybėse, kuriose triumfavo slovėnas Kristjanas Čehas, o antrą ir trečią prizininkų pakylos laiptelius užėmė Lietuvos atstovai – Mykolas Alekna ir Andrius Gudžius.

Švedijos atletai liko atitinkamai ketvirtoje ir penktoje pozicijose.