Prieš atsakomąsias rungtynes, kurios šeštadienį vyko Alytuje, Lietuvos rankininkės turėjo 7 įvarčių persvarą, kadangi pirmąsias rungtynes išvykoje laimėjo 26:19.

Rungtynės prasidėjo lygia, tačiau nerezultatyvia kova. Įpusėjus pirmajam kėliniui varžovės pirmavo 4:3, tačiau dar iki pertraukos kaunietės sugebėjo išsiveržti į priekį – 10:8.

Antroje rungtynių pusėje jauna ir ambicinga Juodkalnijos ekipa taip nė karto ir nebeišlygino susitikimo rezultato. Pergalę pajautusios kaunietės užtikrintai ėmė tolti nuo varžovių ir savo pranašumą dar labiau padidino.

Susumavus abiejų rungtynių rezultatus, kaunietės šventė pergalę 50:37.

Pergalingame mače kaunietes į priekį vėl vedė Audinga Kniubaitė, kurios sąskaitoje 9 įvarčiai, 4 kartus pasižymėjo Klaudija Šidlauskytė, po 3 įvarčius pelnė Greta Burkaitė, Neringa Gudaitytė, Viltė Lubytė, 2 tikslius metimus pridėjo Gintarė Varnaitė.

Praėjusiais metais „Acme-Žalgirio“ rankininkės krito jau pirmajame varžybų etape, kuomet turėjo pripažinti HC „Gomel“ (Baltarusija) pranašumą, o prieš dvejus metus Europos taurės varžybose nukeliavo iki aštuntfinalio, kur nusileido „Rincon“ klubui iš Ispanijos.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.