Greičiausios jachtos pagal perskaičiuotą laiką įskaitoje nugalėjo kapitono Raimondo Šiugždinio į priekį vedama jachta ARABELA–TELE-2. Abi Kuršių marių regatos pereinamosios taurės grįžo pas Lietuvos buriuotojus. Jas praeitų metų regatoje buvo iškovoję Estijos buriuotojai.

Absoliučiai greičiausios jachtos JIGY JIGY sugaištas laikas distancijoje – 33 val. 2 min. ir 32 sek. Antroje vietoje liko jachta ARABELA–TELE-2, distanciją įveikusi per 34 val. 29 min. ir 35 sek. Trečią vietą iškovojo estų jachta KATARINA JEE, vadovaujama kapitono Marto Tammo. Ji distancijoje sugaišo 34 val. 47 min ir 3 sek.

ARABELA–TELE-2, kaip greičiausia jachta pagal perskaičiuotą laiką, distancijoje sugaišo 42 val. 22 min. ir 54 sek. Antra šioje įskaitoje liko kapitono Arūno Burkšo vadovaujama jachta NIDA. Jos laikas 42 val. 30 min. 13 sek. Trečia šioje įskaitoje liko jachta JIGY JIGY, kurios laikas 42 val. 33 min. ir 46 sek.

Kuršių marių regatos grupių nugalėtojais tapo: 0 grupėje pirma ARABELA–TELE-2, antra RAGANOSIS–TELE-2, trečia - LEVANTE. I grupėje pirma estų KATARINA JEE, antra JIGY JIGY, trečia MARIUS–TELE-2. II grupėje pirma SAMSAS, antra VĖJŲ ROŽĖ, trečia BARAKA. III grupėje pirma NIDA, antra ULTRA, trečia BANGA. IV grupės viršūnėje – VĖJAS PLIUS, antra VASARA, trečia KOMETA. V grupėje pirma MAJOLIKA, antra VILTĖ, trečia SOTO. VI grupėje pirma GILIJA, antra VILMA, trečioje vietoje jachta TAIP. VII grupėje pirma SŪDUVA, antra ASTA trečia GABIJA.

Visi regatoje dalyvaujantys jachtų klubai taip pat varžėsi dėl geriausios klubinės komandos titulo ir prizo – Komodoro taurės. Ji atiteko Vilniaus jachtklubui.

Penktame „Bang&Olufsen“ taurės etape absoliučiai greičiausios jachtos įskaitoje ir greičiausios jachtos pagal perskaičiuotą laiką įskaitoje nugalėjo Š. Sodeikos vadovaujama jachta JIGY JIGY. Penktojo etapo grupių nugalėtojais tapo: 0 grupėje pirma RAGANOSIS – TELE-2, antra – HORN, trečia ARABELA – TELE-2. I grupėje pirma JIGY JIGY, antra estų KATARINA JEE, trečia MARIUS–TELE-2. II grupėje pirma SAMSAS, antra BARAKA, trečia JOGA. III grupėje pirma NIDA, antra ARDO, trečia ULTRA. IV grupėje pirma VĖJAS PLIUS, antra RAGAS, trečia KOMETA. V grupėje pirma MAJOLIKA, antra VILTĖ, trečia LADY BLUE. VI grupėje pirma VILMA, antra GILIJA, trečioje vietoje jachta VERDENĖ. VII grupėje pirma ASTA, antra GABIJA trečia. SŪDUVA.

Kuršių marių regata – tai didžiausia ir žinomiausia Lietuvoje organizuojama regata, kurioje susitinka ne tik mūsų, bet ir kaimyninių šalių buriuotojai. Pirmoji Kuršių marių regata, vadinta „Aplink Kuršių marias“, įvyko 1954 m. Nuo to laiko ji tapo didele švente ne tik buriuotojų bendruomenei, bet ir Nidos gyventojams bei svečiams.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.