113-tą vietą pajėgiausių pasaulio badmintonininkių klasifikacijoje (BWF) užimanti ir penktoji pagal skirstymą turnyre lietuvė penktadienį aštuntfinalyje per 32 minutes 21:13, 21:12 nugalėjo po atrankos varžybų į pagrindinį turnyrą patekusią devyniolikmetę vokietė Theresą Wurm ir, iškovojusi antrąją pergalę pateko į ketvirtfinalį.

Pirmajame rate Lietuvos badmintonininkė per 29 minutes 21:14, 21:12 įveikė 155-ąją planetos raketę 22-jų metų čekę Kateriną Tomalovą.

Dėl vietos pusfinalyje A. Stapušaitytė kovos su turnyro favorite 29-erių metų Taivano atstove Ya Lan Chang (BWF-87), kuri aštuntfinalyje 21:9, 21:14 nugalėjo 21-erių metų prancūzę Gayle Mahulettę (BWF-176).

Tarptautinio badmintono turnyro Vateringene prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.