Šios rungties nugalėtoja tapo kinė Kexin Fan (43,161 sek.), finale aplenkusi kanadietę Mariannę St-Gelais (43,373 sek.) ir korėjietę Ji-Soo Jeon (43,481 sek.).

1000 m distancijoje A. Sereikaitė pasirodė kukliau bei tarp 33 čiuožėjų tenkinosi devyniolikta pozicija (1 min. 36,149 sek.).

Lietuvė laimėjo vieną pakartotinių atrankos bėgimų (1:36,766 sek.), tačiau kitame buvo trečia (1:36,149) ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

1000 m moterų rungtį laimėjo korėjietė Suk Hee Shim (1:30,641), aplenkusi tautietę Minjeong Choi (1:30,703) ir kinę Yihan Guo (1:30,820).

Bendro starto rungtyje biatlonininkė N. Kočergina buvo penkiolikta

Atvirojo Norvegijos biatlono čempionato moterų 12,5 km bendro starto lenktynėse penkioliktąją vietą užėmė Natalija Kočergina.

Lietuvos biatlonininkė distancijoje po netaiklių šūvių buvo priversta sukti 6 baudos ratus, o finiše nugalėtoja tapusiai italei Dorotheai Wiener (39 min. 25,9 sek.; 2 baudos ratai) pralaimėjo 3 minutes 21,5 sekundės.

Antroji Lietuvos biatlonininkė - Natalija Paulauskaitė - tarp 38 klasifikuotų sportininkių, lyderėms pralaimėjusi daugiau nei 6 minutes (+6:07,4; 5 baudos ratai), liko 31-a.

Antrą tarp moterų finišavo norvegė Tiril Kampenhaug Eckhoff (+8,3 sek.; 4 baudos ratai), o trečiąja pozicija tenkinosi kita Italijos biatlonininkė Nicole Gontier (+35,2 sek.; 2 baudos ratai).

Vyrų 15 km bendro starto rungtyje Karolis Dombrovskis buvo 20-as, po 3 baudos ratų finiše 3 minutes 21,3 sekundės pralaimėjęs nugalėtoju tapusiam norvegui Olei Einarui Bjorndalenui (40 min. 06,0 sek.; 1 baudos ratas).

Ypač netaikliai šaudęs ir aštuonis baudos ratus sukęs Tomas Kaukėnas (+3 min. 24,5 sek.) tarp 34 klasifikuotų biatlonininkų užėmė 24-ą vietą.

Antrą bei trečią vietas bendro starto rungtyje taip pat užėmė čempionato šeimininkai - Larsas Helge Birkelandas (+6,7 sek.; 1 baudos ratas) ir Emilis Hegle Svendsenas (+19,7 sek.; 1 baudos ratas).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!