Trečioje vietoje liekantis „karališkasis“ klubas apmaudžiai iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir su „Villarreal“ sužaidė 2-2.

Pirmajame kėlinyje po įvartį mušė Garethas Bale'as ir Cristiano Ronaldo, tačiau 70-ąją minutę rezultatą sušvelnino Rogeris Martinezas, o 85-ąją minutę jį išlygino Samu Castillejo.

„Real“ vartus šiose rungtynėse gynė trenerio Zinedine'o Zidane'o sūnus Luca Zidane'as. Dvidešimtmečiui tai buvo debiutas pagrindinėje komandoje ir profesionalų futbole.

Ispanijos čempionate už „Barcelonos“ ir Madrido „Atletico“ nugarų likusio „Real“ klubo svarbiausias sezono mūšis laukia po savaitės – UEFA Čempionų lygos finalas su „Liverpool“.

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)