Svečiai nieko nelaukdami iš karto persikraustė į varžovų aikštės pusę ir apgulė jų vartus. 9 minutę Jeremy Manzorro baudos smūgiu sudrebino „Palangos“ vartų skersinį. Netrukus krito ir pirmasis įvartis. 11 minutę po kampinio prie palangiškių vartų kilo sumaištis ir besigrumdamas su Mindaugu Bagužiu, kamuolį į vartus nukreipė Louisas Ogana.

19 minutę arti tikslo buvo Saulius Mikoliūnas, dėkingoje situacijoje galva nepataikęs į vartus. Ir toliau pirmame kėlinyje žaidimas vyko viena kryptimi ir „Palangos“ vartų sargui Tadui Norbutui darbo nestigo.

Prieš pat pertrauką žalgiriečiai padvigubino savo pranašumą. Įvartį tuomet įmušė L. Ogana, 40 minutę tiksliu smūgiu pabaigęs Liviu Antalio pradėtą greitą ataką.

Pagrindinį darbą atlikę pirmame kėlinyje, „Žalgirio“ futbolininkai po pertraukos sulėtino žaidimo spartą. Tačiau „Palangai“ puolime nieko doro nuveikti nepavyko, įsiminė tik tolimas Simono Urbio smūgis, kurį nelengvai sugavo vartininkas Džiugas Bartkus.

Visas rungtynes braškėjusi „Palangos“ gynyba galutinai subyrėjo, o rezultatyviausias A lygos žaidėjas L. Antalis vos per dešimt minučių įformino vadinamąjį „hat–tricką“. Rumunas varžovų klaidas įvarčiais vertė 71, 73 ir 79 minutėmis. Galutinis rezultatas – 5:0 „Žalgirio“ naudai.

Rezultatas

„Palanga“ 0 – 5 „Žalgiris“

11 min. [0:1] Ogana
40 min. [0:2] Ogana
71 min. [0:3] Liviu Antalis
74 min. [0:4] Liviu Antalis
79 min. [0:5] Liviu Antalis

Kovoje dėl 3-ios pozicijos – rezultatyvios lygiosios

Antrose šio vakaro A lygos rungtynėse „Trakai“ namuose 2:2 (0:0) išsiskyrė su Kauno „Stumbro“ ekipa.

Visi keturi įvarčiai krito antroje mačo pusėje. 52 min. Marcosas Junioras paliko kamuolį Alseny Bah ir portugalas po akimirkos pelnė pirmąjį įvartį.

58 min. Dovydas Virkšas sužaidė „sienelę“ su Donatu Kazlausku ir efektingu smūgiu išlygino rezultatą.

71 min. jau „Trakai“ buvo priekyje, Jevgenijus Osipovas pasižymėjo po pakelto kampinio.

Tačiau svečiai 87 min. atstatė pusiausvyrą: Antonio Belo smūgiu pažeme iš maždaug 11 metrų išlygino rezultatą.

„Trakai“ 2 – 2 „Stumbras“

52 min. [0:1] Alseny Bah
59 min. [1:1] Dovydas Virkšas
71 min. [2:1] Jevgenijus Osipovas
87 min. [2:2] Antonio Belo

A lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):