Komandos sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1). Pastarąjį kartą žalgiriečiai rungtynių nelaimėjo praėjusią gegužę, kai svečiuose 0:1 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

Įvarčiais varžovai apsikeitė pirmo kėlinio pabaigoje. 39-ą min. į „Žalgirio“ vartus skirtą 11 m baudinį realizavo Donatas Kazlauskas, bet jau po 4 min. pusiausvyrą grąžino Tomislavas Kišas.

Antrame kėlinyje žalgiriečiai turėjo idealią progą išsiveržti į priekį, kuomet prie 11 m žymos stojo Victoras Perezas.

Ispanas neklydo, bet arbitras Donatas Rumšas liepė pakartoti smūgį, nes vienas „Žalgirio“ futbolininkų per anksti įžengė į baudos aikštelę.

Antruoju bandymu V. Perezui įveikti vartininko Tado Simaičio nebepavyko. Pirmas rungtynes „Riterių“ gretose žaidęs komandos naujokas gelbėjo ir nuo kelių pavojingų oponentų antpuolių mačo pabaigoje.

Nepaisant po keturių mėnesių pertraukos prarastų taškų, „Žalgiris“ lieka A lygos lyderiu (56 taškai).

Tačiau trejomis rungtynėmis mažiau sužaidusi „Sūduva“ (51 tšk.) mažina distanciją.

Šeštadienį Lietuvos čempionai išvykoje 2:0 (1:0) pranoko „Kauno Žalgirį“. Abu įvarčius suvalkiečių puolėjas Mihredas Topčagičius pelnė nuo 11 m žymos 40-ą ir 77-ą min.

Suklupę kauniečiai dabar dalinasi trečia vieta su „Riteriais“ (abu – po 39 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)