Prancūzijos čempionai nacionalinės lygos rungtynėse sekmadienį turėjo pripažinti šeštoje vietoje žengiančio „Bordeaux“ pranašumą. Be to, aikštę pirmame kėlinyje teko palikti Davidui Luizui.

Namuose žaidę Bordo miesto futbolininkai į priekį išsiveržė sužaidus jau 18 minučių. Po kampinio tuomet pasižymėjo gynėjas Lamine Sane.

PSG rezultatą išlygino tik po pertraukos, kuomet vartininko bei gynėjų klaida pasinaudojo Zlatanas Ibrahimovičius. Vis dėlto, 70-ąją minutę „Bordeaux“ pranašumą vėl suteikė Wahbi Khazri, tačiau 85-ąją tas pats Ibra sugebėjo dar kartą atstatyti lygybę.

Nepaisant švedo pastangų, po perdavimo iš krašto paskutinėmis mačo akimirkomis pasižymėjęs Diego Rolanas visgi atnešė savo komandai netikėtą pergalę.

„Lille“ 3 – 0 „Rennes“
38' [1 - 0] Divock Origi
64' [2 - 0] Divock Origi (iš 11 metrų baudinio)
72' [3 - 0] Divock Origi

„Bordeaux“ 3 – 2 „Paris Saint-Germain“
18' [1 - 0] Lamine Sane
50' [1 - 1] Zlatan Ibrahimovič
70' [2 - 1] Wahbi Khazri
85' [2 - 2] Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)
89' [3 - 2] Diego Rolan

„Marseille“ 0 – 0 „Lyon“
85' Jeremy Morel („Marseille“) gavo raudoną kortelę

„Wolfsburg“ 3 - 0 „Freiburg“
19' [1 - 0] Kevin de Bruyne
79' [2 - 0] Ricardo Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)
85' [3 - 0] Maximilian Arnold

„Borussia M.“ 2 - 0 „Hannover 96“
43' [1 - 0] Patrick Herrmann
75' [2 - 0] Patrick Herrmann