Jau 7 mačo min. raudona kortelė buvo parodyta Leverkuzeno ekipos futbolininkui Giulio Donati, o „Wolfsburg“ išsiveržė į priekį, kai Ricardo Rodriguezas realizavo 11 m baudinį.

Tačiau 29 min. „Bayer“ sugebėjo rezultatą išlyginti - kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė puolėjas Josipas Drmičius.

„Wolfsburg“ prieš pat pertrauką vėl išsiveržti į priekį, o antrajame kėlinyje sutriuškino varžovus iš Leverkuzeno. Dar kartą pasižymėjo ir pirmą įvartį pelnęs Ricardo Rodriguezas.

Kitas mačas tarp „FC Cologne“ ir Menchengladbacho „Borussia“ komandų baigėsi be įvarčių - 0:0.

„Wolfsburg“ 4-1 „Bayer Leverkusen“

7' Giulio Donati („Bayer Leverkusen“) - parodyta raudona kortelė
8' [1-0] Ricardo Rodriguez (iš 11 m baudinio)
29' [1-1] Josip Drmic
45' [2-1] Vieirinha
63' [3-1] Ricardo Rodriguez
81' [4-1] Aaron Hunt

„FC Cologne“ 0-0 „Borussia Monchengladbach“