Antrus metus elitinėje Vokietijos lygoje rungtyniaujanti Leipcigo komanda savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 sutriuškino „Freiburg“ ekipą ir į savo kraitį įsidėjo pirmuosius taškus.

Nors šioje akistatoje pirmieji išsiveržė svečiai, kai 23-ią minutę pasižymėjo Florianas Niederlechneris, aikštelės šeimininkai atsakė keturiais tiksliais smūgiais. Tiesa, visus juos atliko po pertraukos.

48-ą minutę įvartį pelnė Timo Werneris, 55-ą – Willas Orbanas, 71-ą – dublį atliko T. Werneris, o 80-ąją – Bruma.

Negana to, „Freiburg“ mačą baigė turėdami vienu žaidėju mažiau, nes Nicolas Hoefleris užsidirbo antrą geltoną kortelę.

„Leipzig“ 4 – 1 „Freiburg“

„Hannover 96“ 1 – 0 „Schalke 04“