Sėkmingai šešioliktfinalio barjerą įveikė bei į aštuntfinalį pateko šalies čempionė Dortmundo „Borussia“ ekipa, namuose 2:0 (1:0) nugalėjusi II lygoje rungtyniaujančią Drezdeno „Dinamo“ komandą.

Sunkiausiai toliau žengė dvi „Bundeslygos“ čempionato komandos - Menchengladbacho „Borussia“ ir „Hamburger SV“. „Borussia“ futbolininkai tik po 11 metrų baudinių serijos 4:3 eliminavo III lygos „Heidenheim“ ekipą. Pagrindinis šių rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Hamburger SV“ po pratęsimo 2:1 palaužė IV lygos Tryro „Eintracht“ komandą. Pergalingą įvartį 111 min. įmušė Dennisas Aogo.

Visų antradienio rungtynių rezultatai:

„Heidenheim“ (III) 0 – 0 Mionchedgladbacho „Borussia“ (po 11 m baudinių serijos - 3:4)

Diuseldorfo „Fortuna“ (II) 3 – 0 Miuncheno „Munich 1860“ (II)

Leipcigo „RasenBallsport“ (IV) 0 - 1 „Augsburg“ (Bundeslyga)

„Unterhaching“ (III) 1 – 4 „Bochum“ (II)

Tryro „Eintracht“ 1 - 2 „Hamburger SV“ (po pratęsimo)

Fiurto „Greuther“ (II) 4 - 0 „Paderborn“ (II)

„Hoffenheim“ (B) 2 - 1 „Koeln“ (B)

Dortmund „Borussia (B)“ 2 - 0 Drezdeno „Dinamo“ (II)

"Hoffenheim" - "Koeln" 2:1