Kitose rungtynėse šalies čempionas ir taurės savininkas Miuncheno „Bayern“ klubas išvykoje išmėgino jėgas su Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa. Bavarai pergalę šventė taip pat tik po 11 metrų baudinių 1:0 (serija - 5:3).

Bylefeldo „Arminia“ (III)*** 2 - 1 Moenchengladbacho „Borussia“, - po 11 metrų baudinių (pagrindinis laikas ir pratęsimas 1:1, baudiniai - 5:4).

6' Manuel Junglas [1 - 0]
32' Max Kruse [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Leverkūzeno „Bayer“ 0 - 1 Miuncheno „Bayern“***, - po 11 metrų baudinių (pagrindinis laikas ir pratęsimas 0:0, baudiniai - 3:5).

*** - pateko į kitą etapą

Pirmais pusfinalio dalyviais antradienį tapo „VfL Wolfsburg“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai.

Anglijos FA turnyre - „Liverpool“ pergalė

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro ketvirtfinalio etapo pakartotinose rungtynėse „Premier“ lygos „Liverpool“ klubas svečiuose susitiko su „Blackburn Rovers“ komanda ir nugalėjo šeimininkus 1:0 (0:0). Pergalingą įvartį 71-ą minutę įmušė Philippe'as Coutinho.

Pirma dvikova kovo 8-ą dieną Liverpulyje baigėsi lygiosiomis 0:0.

Rezultatas

„Blackburn“ 0 - 1 „Liverpool“***

71' Philippe Coutinho [0 -1]

„Liverpool“ klubas pusfinalyje susitiks su Birmingemo „Aston Villa“ ekipa, o kitoje pusfinalio poroje grumsis Londono „Arsenal“ ir „Reading“ komandos.

Prancūzijos taurės turnyro finale - PSG klubas

Trečiadienį antru 2014-2015 metų sezono Prancūzijos futbolo taurės turnyro (Coupe de France) finalininku tapo Paryžiaus klubas. Pusfinalio rungtynėse šalies čempionė „Paris Saint Germain“ komanda namuose priėmė „St Etienne“ ekipą ir sutriuškino svečius rezultatu 4:1 (1:1). Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Zlatanas Ibrahimovičius ir Ezequielis Lavezzi.

Rezultatas:

„Paris Saint Germain“*** 4 - 1 „St. Etienne“

21' Zlatan Ibrahimovič [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
25' Romain Hamouma [1 - 1]
60' Ezequiel Lavezzi [2 - 1]
61' Ezequiel Lavezzi [3 - 1]
90+2' Zlatan Ibrahimovič [4 - 1]

*** - pateko į finalą

Pirmas į finalą antradienį iškopė II diviziono „Auxerre" klubas. Keturis kartus (1994, 1996, 2003 ir 2005 metais) šalies taurę iškovoję „Auxerre“ futbolininkai šio turnyro finale po dešimties metų pertraukos žais šeštą kartą.