"FC Magdeburg" futbolininkams, kurie praeitame etape iš tolesnės kovos eliminavo Vokietijos čempioną - Miuncheno "Bayern", aštuntfinalyje tik po pratęsimo pavyko palaužti "Karlsruhe SC" mėgėjų komandą - 5:3. Normalus rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 3:3.

Į ketvirtfinalį pateko ir antrojoje lygoje rungtyniaujantis vartininko Gintaro Staučės "MSV Duisburg" klubas, svečiuose po 11 metrų baudinių serijos 4:3 nugalėjęs devintąją vietą aukščiausiojoje lygoje užimančią "VfL Wolfsburg" vienuolikę.

Pagrindinis šių rungtynių laikas (90 min.) baigėsi be įvarčių, nugalėtojo neišaiškino ir pratęsimas (1:1). Mačo didvyriu tapo Tomaszas Bobelis (Tomašas Bobelis), žaidęs vietoje Lietuvos futbolininko. G. Staučė už pašalinimą iš aikštės praėjusio savaitgalio antrosios lygos rungtynėse yra diskvalifikuotas. Varžovams mušant 11 metrų baudinius, T. Bobelis atrėmė net du jų smūgius.

Trečiadienį Vokietijos futbolo taurės aštuntfinalyje žaidžiamos likusios penkerios rungtynės (skliausteliuose - lyga, kurioje žaidžia klubas):