Lemiamą ir vienintelį rungtynių įvartį brazilas Lincolnas pelnė 69-ąją susitikimo minutę.

Kitame sekmadienio susitikime finansinę krizę išgyvenantis Dortmundo „Borussia“ klubas nesugebėjo atsilaikyti prieš „Stuttgart“, nors pastarasis praktiškai visą antrą kėlinį žaidė turėdamas vienu žaidėju mažiau – 48-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Fernando Meira. Rungtynių pabaigoje aikštę buvo priverstas palikti ir Christianas Woernsas.

„Stuttgart“ laimėjo 2:0 (1:0), o abu nugalėtojų įvarčius pelnė Silvio Meissneris.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

Borussia Dortmund [0 - 2] Stuttgart

43` [0 - 1] S. Meissner

90` [0 - 2] S. Meissner (11m)

Schalke [1 - 0] Bayern Munich

69` [1 - 0] Lincoln