„Hamburg” svečiuose susitiko su „Freiburg“ futbolininkais, kuriuos po sunkios kovos nugalėjo rezultatu 2:1 (1:0) ir šventė tik antrą pergalę šio sezono pirmenybėse.

„HSV“ ekipa į priekį išsiveržė 12-ą minutę, kuomet pasižymėjo Heungas Minas Sonas. „Freiburg” rezultatą išlygino antro kėlinio pradžioje, 47-ą minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Papissas Cisse.

Visgi „Hamburg” 73-ą minutę vėl ėmė pirmauti, nes po Gokhano Tore atlikto perdavimo Ivo Iličevičius nuginklavo varžovų vartininką. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutinis mačo įvartis.

Kitame mače susitiko „Koln” ir „Hannover” klubai. Rungtynes rezultatu 2:0 (1:0) laimėjo namuose žaidę „Koln” futbolininkai, kurių gretose abu kartus pasižymėjo Lukas Podolskis.

„Freiburg” 1 - 2 „Hamburg”

12' [0 - 1] Heung-Min Son
47' [1 - 1] Papiss Cisse
73' [1 - 2] Ivo Ilicevic
81' Papiss Cisse („Freiburg”)

„Koln” 2 - 0 „Hannover”

24' [1 - 0] Lukas Podolski
86' [2 - 0] Lukas Podolski.