Nors pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, „Borussia“ futbolininkai sėkmingai apgynė namų tvirtovę. Tris įvarčius pelnę futbolininkai į savo sąskaitą įsirašė pergalę ir tris taškus.

Tuo tarpu „Werder“ svečiuose 2:1 palaužė „Hannover 96“ ekipą, kuri pirmoji šiame mače pelnė įvartį. Tačiau antrame kėlinyje rezultatas tapo lygus, o pačioje susitikimo pabaigoje pergalę Brėmeno klubui išplėšė Sebastianas Proedlas.

Monchengladbacho „Borussia“ 3 - 1 „Hamburger SV“
28' [0 - 1] Jacques Zoua Daogari
36' Filip Daems („Borussia“) nerealizavo 11 metrų baudinio
36' [1 - 1] Filip Daems
75' [2 - 1] Raffael
78' [3 - 1] Alvaro Dominguez

„Hannover 96“ 1 - 2 Brėmeno „Werder“
43' [1 - 0] Szabolcz Huszti
57' [1 - 1] Franco Di Santo
90' [1 - 2] Sebastian Proedl

Prancūzijoje – kova dėl prizinių vietų

„Ligue-1“ futbolo čempionate sužaisti trys XXXI-o turo mačai. Svarbią pergalę iškovojo bei galimybę užimti antrą vietą išsaugojo „Lille“ futbolininkai, kurie savų žiūrovų akivaizdoje 1:0 nukovė „Guingamp“ futbolininkus. Pergalingo įvarčio autorius pačioje rungtynių pabaigoje - Salomon Kalou.

Tuo tarpu „Saint Etienne“ ekipa laimėjo principinę kovą Lione ir sugrįžo į kovą dėl prizinių vietų.

„Rennes“ 3 - 0 „Bastia“
14' [1 - 0] Romain Alessandrini
28' [2 - 0] Ola Toivonen
59' [3 - 0] Jean Makoun

„Lille“ 1 - 0 „Guingamp“
90' [1 - 0] Salomon Kalou

„Lyon“ 1 - 2 „Saint Etienne“
28' [0 - 1] Mevluet Erdinc
39' [1 - 1] Alexandre Lacazette
74' [1 - 2] Max-Alain Gradel