Vienintelį ir pergalingą įvartį 43-ią minutę pelnė olandas Arjenas Robbenas, kai kaire koja gražiu smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų pasiuntė kamuolį į varžovų vartų „devyniukę“.

Kitose rungtynėse elito diviziono „VfB Stuttgart“ klubas namuose laimėjo prieš viena pakopa žemesnės lygos „Bochum“ komandą rezultatu 2:0 (1:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Christianas Gentneris 18-ą ir Vedadas Ibisevičius 81-ą minutėmis.

Išvakarėse į Vokietijos taurės turnyro pusfinalį pateko „Freiburg“ ir „Wolfsburg“ klubai. Pusfinalių poros paaiškės ištraukus burtus.

„Bayern“ 1 - 0 Dortmundo „Borussia“

43' Arjen Robben [1 - 0]

„VfB Stuttgart“ 2 - 0 „Bochum“ (2 Bundeslyga)

18' Christian Gentner [1 - 0]
81' Vedad Ibisevič [2 - 0]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)