Įvarčius šeimininkams pelnė Stefanas Kiesslingas ir Simonas Rolfesas, o svečių komandoje po įvartį mušė Sejadas Salihovičius, Kevinas Vollandas bei Anthony Modeste.

Kitose rungtynėse Frankfurto „Eintracht“ nepaliko vilčių „Nurnberg“ vienuolikei, kurią išvykoje sutriuškino rezultatu 5:2. Nugalėtojų gretose išsiskyrė buvęs Madrido „Real“ auklėtinis Joselu, kuriam pavyko pasižymėti du kartus.

Lėverkuzeno ekipa išlieka ketvirtoje vietoje, o „Eintracht“ futbolininkai pakilo į 12-ą poziciją.

„Bayer Leverkusen“ 2–3 „Hoffenheim“

14' [0–1] Sejad Salihovič (iš 11 m baudinio)
39' [1–1] Stefan Kiessling
40' [1–2] Kevin Volland
54' [2–2] Simon Rolfes
89' [2–3] Anthony Modeste

„Nurnberg“ 2–5 „Eintracht Frankfurt“

21' [0–1] Tranquillo Barnetta
49' [0–2] Joselu
53' [0–3] Alexander Madlung
64' [1–3] Josip Drmič
72' [2–3] Jose Campana
80' Horacio Javier Pinola („Nurnberg“) parodyta raudona kortelė
89' [2–4] Joselu
90' [2–5] Vaclav Kadlec