36-ąją minutę po Tranquillo Barnettos perdavimo pasižymėjo puolėjas Stefanas Kiesslingas, po minutės įvartį pelnė ir Erenas Derdiyokas, o dar po kelių minučių, tikslaus Toni Krooso perdavimo dėka, trečiajį įvartį įmušė gynėjas Sami Hyypia.

Svečiai rezultatą vis tik sušvelnino, kai 66-ąją minutę pasižymėjo Felixas Bastiansas.

Antrajame dienos mače puikią pergalę iškovojo "Stuttgart" ekipa, rezultatu 4:1 sutriuškinusi "Borussia" klubą. Iki 77-os minutės rezultatas buvo lygus, tačiau vėliau šeimininkai pelnė tris įvarčius bei šventė pergalę.

Leverkūzeno "Bayer" 3 - 1 "Freiburg"

36' [1 - 0] Stefan Kiessling
37' [2 - 0] Eren Derdiyok
40' [3 - 0] Sami Hyypiä
66' [3 - 1] Felix Bastians

"Stuttgart" 4 - 1 Dortmundo "Borussia"

14' [1 - 0] Santana Felipe Augusto
55' [1 - 1] Lucas Barrios
77' [2 - 1] Zdravko Kuzmanovic
86' [3 - 1] Ciprian Marica
89' [4 - 1] Christian Träsch

48' Ciprian Marica ("Stuttgart") nerealizavo 11 metrų baudinio.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)