Realiausia pretendente atimti titulą iš „Bayern“ ir toliau lieka „Schalke“ ekipa, šįkart namuose tik antrajame kėlinyje palaužusi paskutiniąją vietą užimančią „Gladbach“ vienuolikę. Gelsenkircheno klubo gretose pasižymėjo G. Asamoah ir K. Kuranyi, kuriam tai buvo jau dvyliktasis sezono įvartis.

Pergalė leido išlaikyti šešių taškų pranašumą prieš Miuncheno klubą, kuris nelengvai svečiuose 2-1 nugalėjo „Hannover“ komandą. „Bayern“ buvo priversti vytis varžovus po to, kai prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą A. Brugginko smūgį į savus vartus nukreipė „Bayern“ gynėjas Danielis van Buytenas.

Po pertraukos svečiai pagerino žaidimą ir 53-ąją minutę, prasiveržęs pro du gynėjus, M.Demichelis rezultatą išlygino, o mačui artėjant link pabaigos pergalingą įvartį, po gražios kombinacijos, užtikrinu smūgiu pelnė B. Schweinsteigeris.

Ko gero lengviausią pergalę „nuskynė“ „Stuttgart“ ekipa, svečiuose 2-4 įveikusi „Hamburger“ klubą. Sužaidus valandą Štutgarto futbolininkai jau turėjo keturių įvarčių persvarą ir per likusį mačo laiką pergalės nebeišleido. Iki čempionato pabaigos likus septyniems turams Armino Veho treniruojami „Stuttgart“ futbolininkai nuo lygos lyderių atsilieka keturiais taškais bei užima antrąją vietą, kurią rytoj greičiausiai vėl teks užleisti „Werder“ klubui.

Šeštadienio rezultatai

"Schalke" 2 - 0 "Gladbach"

57' [1 - 0] Gerald Asamoah

70' [2 - 0] Kevin Kuranyi

"Wolfsburg" 3 - 2 "Mainz"

21' [0 - 1] Mohamed Zidan (11 m.)

41' [1 - 1] Diego Klimowicz

79' [1 - 2] Mohamed Zidan

81' [2 - 2] Marcelinho

87' [3 - 2] Marcelinho

"Hertha" 1 - 1 "Arminia"

19' [0 - 1] Radim Kucera

72' [1 - 1] Patrick Ebert

72' Josip Simunic ("Hertha") pašalintas iš aikštės

"Eintracht" 1 - 3 "Cottbus"

59' [0 - 1] Sergiu Marian Radu

63' [1 - 1] Alexander Meier

76' [1 - 2] Christoph Preuss (į savo vartus)

90' [1 - 3] Vlad Munteanu

"Hannover" 1 - 2 "Bayern"

44' [1 - 0] Arnold Bruggink

53' [1 - 1] Martin Demichelis

71' [1 - 2] Bastian Schweinsteiger

78' Frank Fahrenhorst ("Hannover") pašalintas iš aikštės

"Hamburger" 2 - 4 "Stuttgart"

10' [0 - 1] Jeronimo Cacau

13' [0 - 2] Sami Khedira

27' [0 - 3] Roberto Hilbert

61' [0 - 4] Fernando Meira

66' [1 - 4] David Jarolim

75' [2 - 4] Ivica Olic

34' Anis Ben-Hatira ("Hamburger") pašalintas iš aikštės

43' Thomas Hitzlsperger ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"Aachen" 1 - 4 "Borussia"

14' [0 - 1] Christian Worns

54' [0 - 2] Alexander Frei

58' [0 - 3] Alexander Frei

61' [0 - 4] Tinga

62' [1 - 4] Vedad Ibisevic

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.