Svečiai jau po pirmojo kėlinio dėka Patricko Helmeso bei Stefano Kiesslingo įvarčių pirmavo 2-0. Tačiau antrame kėlinyje iš aikštės buvo išvytas "Bayer" žaidėjas Gonzalo Castro ir svečiai po truputį perimė iniciatyva. 85 minutę Kevinas Kuranyi dar sušvelnino rezultatą, tačiau išlyginti jo "Schalke" taip ir nepavyko.

Ir toliau stebina čempionato naujokai "Hoffenheim", kurie namuose 3-2 įveikė "Wolfsburg".

Šeimininkai 22 minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo puolėjas Vedadas Ibisevičius. Tačiau svečiai nepasidavė ir 37 išlygino rezultatą, čia pat "Hoffenheim" vėl išsiveržė į priekį. Visgi 40 minutę E.Dzeko vėl išlygino rezultatą.

Lemiamas mačo įvartis buvo pelnytas 69 minutę, kai pasymėjo "Hoffenheim" žaidėjas Edu. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė sunkią šeimininkų pergale 3-2.

Svarbių taškų nepavyko iškovoti Miuncheno "Bayern" klubui, kuris mačą išvykoje prieš "Gladbach" baigė lygiosiomis 2-2.

Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo, mat jau 21 minutę Luca Toni išvedė savo ekipą į priekį. Antrame kėlinyje Frankas Ribery rezultatą padvigubino. Tačiau šeimininkai sugebėjo per dvi minutes įmušti du įvarčius ir atimti pergalę iš "Bayern".

Visi rezultatai:

"Hoffenheim" 3 - 2 "Wolfsburg"

22' [1 - 0] Vedad Ibisevič

27' [1 - 1] Grafite

37' [2 - 1] Marques Carlos Eduardo

40' [2 - 2] Edin Dzeko

69' [3 - 2] Chinedu Obasi Ogbuke Edu

Leverkuzeno "Bayer" 2 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"

30' [1 - 0] Stefan Kiessling

41' [2 - 0] Patrick Helmes

85' [2 - 1] Kevin Kuranyi

67' iš aikštės išvytas Gonzalo Castro ("Bayer")

"Gladbach" 2 - 2 Miuncheno "Bayern"

21' [0 - 1] Luca Toni

65' [0 - 2] Franck Ribery (iš 11 metrų baudinio)

79' [1 - 2] Rob Friend

81' [2 - 2] Michael Bradley

Dortmundo "Borussia" 4 - 0 Frankfurto "Eintracht"

5' [1 - 0] Neven Subotič

19' [2 - 0] Tamas Hajnal

26' [3 - 0] Neven Subotič

69' [4 - 0] Santana Felipe Augusto

"Cottbus" 1 - 0 "Karlsruhe"

80' [1 - 0] Atan Cagdas

Berlyno "Hertha" 2 - 1 "Hamburg"

12' [0 - 1] Mladen Petrič

47' [1 - 1] Santos Cícero

49' [2 - 1] Valeri Domovchiski

"Stuttgart" 0 - 0 "Arminia Bielefeld"

"Hannover" 1 - 1 "Bochum"

62' [1 - 0] Jan Schlaudraff

66' [1 - 1] Florian Fromlowitz (į savus vartus)

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.