28-ą minutę pergalingą įvartį įmušė kamerūnietis Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Gelzenkircheno ekipa iškovojo 8-ą pergalę, surinko 27 taškus ir iš 8-os vietos šoktelėjo net į 4-ą. Tuo metu „Hoffenheim“ futbolininkai patyrė 8-ą nesėkmę ir su 13 taškų yra priešpaskutiniai - 17-i.

„Bundeslygos“ rezultatas:

„Schalke“ 1 - 0 „Hoffenheim“

28' Eric Maxim Choupo-Moting [1 - 0]

Prancūzijoje - „Nice“ ekipos kukli pergalė

Prancūzijos „Ligue 1“ devynioliktas turas prasidėjo „Nice“ ir „Montpellier“ klubų dvikova. Aikštės šeimininkai šventė kuklią pergalę rezultatu 1:0 (1:0). Vienintelį įvartį pasiekė Olivier Boscagli 31-ą minutę.

Nicos komanda po 8-os sezono pergalės su 29 taškais liko 5-oje pozicijoje, o svečiai iš Montpeljė pralaimėjo 9-ą sykį, turi 22 taškus ir rikiuojasi 13-i.

„Ligue 1“ rezultatas:

„Nice“ 1 - 0 „Montpellier“

31' Olivier Boscagli [1 - 0]