Iškovoję 12-ą tašką antrą vietą penkių ekipų turnyre užimantys Danijos futbolininkai priartėjo prie pirmaujančios Portugaliją, kuri žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau. Pirmadienį portugalai 1:0 (0:0) įveikė Albaniją, o įvartį Miguelis Veloso pelnė tik 92-ą min.

Trečią poziciją su 11 taškų po penkių susitikimų užima Albanijos komanda, o vos 2 tašką iškovojusi Armėnijos ekipa lieka ketvirta.

D grupėje Vokietija išvykoje 3:2 (2:2) nugalėjo Škotiją, o du įvarčius vokiečiams pelnė Thomas Muelleris.

Vokiečius turnyro lentelėje persekiojantys lenkai namuose 8:1 (4:0) sutriuškino Gibraltarą. Trečiose D grupės rungtynėse Airija 1:0 (0:0) palaužė Gruzijos pasipriešinimą.

F grupėje Suomija namuose 1:0 laimėjo prieš Farerus, O Šiaurės Airija ir Vengrija bei Rumunija ir Graikija išsiskyrė taikiai, atitinkamai 1:1 ir 0:0.

Armėnija 0 - 0 Danija

Albanija 0 - 1 Portugalija

90+2' Miguel Veloso [0 - 1]

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Suomija 1 - 0 Farerų salos

23' Joel Pohjanpalo [1 - 0]

Rumunija 0 - 0 Graikija

Šiaurės Airija 1 - 1 Vengrija

74' Richard Guzmics [0 - 1]
90' Kyle Lafferty [1 – 1]

83' Chris Baird (Šiaurės Airija) - raudona kortelė

Lenkija 8 - 1 Gibraltaras

8' Kamil Groszicki [1 - 0]
15' Kamil Groszicki [2 - 0]
19' Robert Lewandowski [3 - 0]
29' Robert Lewandowski [4 - 0]
56' Arkadiusz Milik [5 - 0]
59' Jakub Blaszczykowski [6 - 0]
72' Arkadiusz Milik [7 - 0]
74' Bartosz Kapustka [8 - 0]
87' Jake Gosling [8 - 1]

Škotija 2 - 3 Vokietija

19' Thomas Mueller [0 - 1]
28' Mats Hummels [1 - 1] (Vokietija, į savo vartus)
34' Thomas Mueller [1 - 2]
43' James McArthur [2 - 2]
54' Ilkay Gundogan [2 - 3]

Airija 1 - 0 Gruzija

82' Jonathan Walters [1 - 0]

6. Gibraltaras 8 0 0 8 2:46 0

Prancūzijoje vyksiančiame 2016 metų Europos futbolo pirmenybių finalo etape pirmą kartą dalyvaus 24 rinktinės, o turnyro šeimininkė atleista nuo atrankos varžybų.

Dėl likusių 23 kelialapių kovoja 53 Senojo žemyno komandos, suskirstytos į devynias atrankos grupes. Dvi geriausios grupių rinktinės ir sėkmingiausiai pasirodžiusi tarp trečioje pozicijoje likusių ekipų iš karto pateks į UEFA Euro 2016 (birželio 10 - liepos 10 d.) futbolo čempionato finalo etapą.

Dėl likusių keturių vietų atkrintamose varžybose kovos aštuonios trečias vietas grupėse užėmusios rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (85)