62 minutę Vokietijos rinktinę už klaidą gynyboje nubaudė Samuelis Eto'o, pasižymėjęs po rezultatyvaus Maximo Choupo-Motingo perdavimo – 1:0.

Tiesa, vokiečiai jau po keturių minučių atstatė pusiausvyrą: po puikaus Jerome'o Boatengo perdavimo gražų įvartį galva pelnė Thomas Muelleris – 1:1.

71 min. šeimininkai pirmą kartą šiame mače išsiveržė į priekį, bet ne be teisėjų pagalbos, kurie pražiopsojo nes akivaizdžią Lukašo Podolskio nuošalę. Šis atliko spurtą ir tiksliai perdavė kamuolį Andrei Schuerrlei, o pastarasis pelnė lengvą įvartį – 2:1.

Nepaisant neteisybės, Kamerūnas, kurį, beje, treniruoja vokietis Volkeris Finke, sugebėjo pademonstruoti charakterį ir įrodyti, kad šiame mače vokiečiai žaidė su sau lygiu oponentu. 78 minutę įvartį pelnęs M. Choupo-Motingas dar kartą išlygino rezultatą – 2:2.

Tuo metu per anksti pergale patikėję prancūzai paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido įvartį į savus vartus ir taip nesugebėjo laimėti Nicoje. Sekmadienį vakare jie tenkinosi lygiosiomis 1:1 (0:0) su Paragvajaus atstovais.

82 minutę prabilo Prancūzijos rinktinės narys Antoine'as Griezmannas, kuris nuostabiai užsuko kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Nors atrodė, kad po įmušto įvarčio prancūzai galutinai perims iniciatyvą ir pergalės iš savo rankų nepaleis, 89 minutę rezultatas nelauktai tapo lygus: po Jorge Rojaso atlikto baudos smūgio, kamuolio skriejimo kryptį galva pakeitė Victoras Caceresas ir taip nuginklavo vartininką Hugo Llorisą – 1:1.

Rungtynės:

Vokietija 2 – 2 Kamerūnas
62' [0 – 1] Samuel Eto'o
66' [1 – 1] Thomas Muller
71' [2 – 1] Andre Schurrle
78' [2 – 2] Maxim Choupo-Moting

Prancūzija 1 – 1 Paragvajus
82' [1 – 0] Antoine Griezmann
89' [1 – 1] Victor Caceres

Švedija 0 – 2 Belgija
34' [0 – 1] Romelu Lukaku
78' [0 – 2] Eden Hazard

JAV 2 – 1 Turkija
26' [1 – 0] Fabian Johnson
52' [2 – 0] Clint Dempsey
90' [2 – 1] Selcuk Inan (11 m)

Hondūras 2 – 4 Izraelis
34' [0 – 1] Eran Zahavi
47' [1 – 4] Roger Espinoza
52' [1 – 2] Maynor Figueroa (į savo vartus)
60' [1 – 3] Omer Damari
74' [1 – 4] Gil Vermouth
83' [2 – 4] Carlos Costly

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)