Vėjuotą šeštadienį Umago mieste VMFD „Žalgiris“ komandai pergalę padėjo pasiekti puikus vartininko Aivaro Bražinsko žaidimas 11 metrų baudinių serijoje bei tikslūs Kamilio Bilinskio, Andro Švrljugos ir Luka Peričiaus smūgiai.

Rungtynėse pirmieji progą pasižymėti turėjo vilniečiai, kuomet 8-ą minutę Mantas Kuklys vos nenukreipė kamuolio į vartų tinklą. Šiame epizode saugas susidūrė galvomis su varžovu ir nebegalėjo tęsti susitikimo.

Gana vangiai vykusiame pirmajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi kurti pavojingas atakas. „Žalgirio“ ekipos kapitonui Algiui Jankauskui 30 minutę pavyko pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Prieš pat pertrauką varžovų futbolininkas gynyboje sužaidė ranka, tačiau teisėjas taisyklių pažeidimo neužfiksavo.

Antrame kėlinyje ekipos rungtyniavo aktyviau. Iš pradžių savo šansų neišnaudojo vengrai, vėliau lietuviai.

Geras progas įmušti pirmąjį mačo įvartį susitikimo pabaigoje turėjo Andro Švrljuga, Kamilis Bilinskis ir puolime pastebimai rungtyniavęs Algis Jankauskas.

79-ą minutę greitos atakos metu po K. Bilinskio perdavimo A. Švrljuga nepataikė į vartų plotą, o kitų atakų metu vartininko budrumą patikrino ir pats K. Bilinskis bei A. Jankauskas.

Pagrindiniam rungtynių laikui pasibaigus nulinėmis lygiosiomis, pagal turnyro reglamentą buvo mušami 11 metrų baudiniai.

Pirmasis prie kamuolio stojęs K. Bilinskis užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau „Kecskemeti“ ekipos futbolininkas atsakė tuo pačiu - 1:1.

Vaidotui Šilėnui nepavykus pakartoti komandos draugo pasiekimo, vengrai išsiveržė į priekį - 1:2.

Rezultatą išlygino Luka Peričius, o priešininkų žaidėjas smūgiavo virš vartų - 2:2.

Vilniečius vėl į priekį išvedė tikslus A. Švrljugos šūvis, į kurį „Kecskemeti“ komanda atsakyti nesugebėjo - Aivaras Bražinskas apgynė lietuvių vartus (3:2).

Baudinių serijai pasiekus kulminaciją, proga išplėšti pergalę nepasinaudojo Takuya Kanai, smūgiavęs tiesiai į vartininką. Tačiau žalgiriečius nuo įvarčio išgelbėjo varžovų smūgis į vartų skersinį.

Po permainingos baudinių serijos pergalę išplėšusi VMFD „Žalgiris“ komanda baigė pasirodymą „Istria Winter Cup 2013“ turnyrą, kuriame užėmė 7-ą vietą.

Žalgiriečiai kitas kontrolines rungtynes žais antradienį su Kroatijos „HNK Gorica“ klubu.

VMFD „Žalgiris“: Aivaras Bražinskas, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas, Andrius Skerla (46' Luka Peričius), Egidijus Vaitkūnas (46' Kamilis Bilinskis), Paulius Janušauskas, Povilas Krasnovskis, Karolis Urbaitis, Mantas Kuklys (12' Ramūnas Radavičius (65' Takuya Kanai)), Vaidotas Šilėnas, Andro Švrljuga.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (66)