Penktadienį Novigrade (Kroatija) vykusioje dvikovoje pirmieji pasižymėjo austrai. Žalgiriečiai po pertraukos iškart išlygino rezultatą, tačiau susitikimo antroje pusėje lietuviai neišvengė klaidų ir praleido dar du įvarčius.

Pirmasis "Istria Winter Cup 2013" turnyro trečiųjų rungtynių įvartis krito jau 6-ąją minutę. Kontratakos metu "Wolfsberger" komandos futbolininkas už savo nugaros palikęs vilniečių gynėjus perkėlė kamuolį per vartininką, kuris atsimušęs nuo virpsto įriedėjo į tinklą.

Įvartį praleidusi VMFD "Žalgiris" vienuolikė stengėsi aktyviai žaisti puolime, tačiau paskutinėse atakų stadijose vis pritrūkdavo tikslumo. Kelis kartus šiek tiek pavojingiau smūgiuoti pavyko Kamiliui Bilinskiui ir Ryčiui Leliūgai.

Nesėkmių seriją žalgiriečiams galiausiai pavyko nutraukti vos tik prasidėjus antrajam kėliniui. 46 minutę Ramūnas Radavičius galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą - 1:1.

Prabėgus dešimčiai minučių Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas turėjo puikų šansą išvesti vilniečius į priekį. Labai arti vartų atsidūręs futbolininkas net du kartus smūgiavo į vartų plotą, tačiau abu jo bandymai buvo nesėkmingi.

Į "Žalgirio" komandos šturmą austrai atsakė įvarčiu. 62 minutę pasinaudoję grubia žalgiriečių klaida savo aikštės pusėje jie akimirksniu išsiveržė į priekį.

Mačo pabaigoje surengusi preciziškai tikslią ataką "Wolfsberger" ekipa 82 minutę po smūgio galva įtvirtino savo pergalę - 3:1.

Per trejas "Istria Winter Cup 2013" turnyro rungtynes VMFD "Žalgiris" komanda kartą sužaidė lygiosiomis bei patyrė du pralaimėjimus.

Aukštesnę vietą B grupėje užėmęs Austrijos klubas iškovojo dvi pergales ir kartą buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą.

"Wolfsberger AC" 3 - 1 VMFD "Žalgiris"

VMFD "Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas (46' Andrius Skerla), Luka Peričius, Vaidotas Šilėnas (46' Egidijus Vaitkūnas), Paulius Janušauskas, Andro Švrljuga (46' Mantas Kuklys), Takuya Kanai (82' Povilas Krasnovskis), Rytis Leliūga, Ramūnas Radavičius (82' Karolis Urbaitis), Kamilis Bilinskis.