Tai buvo pirmas Lietuvos futbolininko įvartis čempionate.

Visas rungtynes nugalėtojų gretose žaidė komandos kapitonas Tomas Tamošauskas bei Marius Činikas, o Nerijus Valskis mačui nebuvo registruotas.

Likusių įvarčių autoriais tapo Genadijus Solonicinas (2 ir 28 min.), Andrejus Prochorenkovas (8 min.) bei Vladimiras Kamešas (19 min.).

Estijoje „lietuviškų“ ekipų mačą laimėjo „Levadia“

Ketvirtą pergalę Estijos futbolo čempionato septintame ture iškovojo bei į trečią vietą pakilo dviejų lietuvių atstovaujama šalies vicečempionė Talino "Levadia" (14 tšk.) komanda, namuose 2:1 (1:0) įveikusi į penktą poziciją nukritusią praėjusio sezono bronzos medalininkę Narvos "Trans" (12 tšk.) ekipą su penkiais Lietuvos futbolininkais.

Povilas Šarūnas nugalėtojų gretose žaidė iki pertraukos, o Valerijus Mižigurskis - nuo 84-os minutės.

Svečių gretose be keitimo rungtyniavo Tomas Rimas, Marius Bezykornovas ir Dmitrijus Šiškinas (įspėtas 52 min.), Donatas Strockis - iki pertraukos, o Ernestas Biskys nebuvo registruotas mačui.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Igoris Subotinas (10 min.) ir Konstantinas Nahkas (68 min. iš 11 m baudinio), svečiams - Maksimas Baziukinas (82 min.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Talino "Flora" (17 tšk.) klubas, lenkiants Silamiajės "Kalev" (14 taškų) futbolininkus.