Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes Ispanijos vicečempionai namuose laimėjo 2:0, tad „senajai senjorai“ antradienį reikėjo nedelsti gelbėjant savo kailį.

Ir „Juventus“ nuo pat pradžios smaugė Diego Simeone auklėtinius, kurie užsiėmė beveik vien savo vartų gynyba.

4-ą min. kilus „gaisrui“ svečių baudos aikštelėje Giorgio Chiellini nukreipė kamuolį į vartus, bet arbitras iš Nyderlandų Bjornas Kuipersas įvarčio neįskaitė, užfiksavęs C. Ronaldo pražangą prieš „Atletico“ vartininką Janą Oblaką.

27-ą min. C. Ronaldo jau galėjo triumfuoti: po tikslaus Federico Bernardeschi perdavimo portugalas laimėjo oro dvikovą prieš Juanfraną ir smūgiu galva nepaliko vilčių J. Oblakui.

Dar kartą ryškiausia „Juventus“ žvaigždė savo žodį tarė iškart po pertraukos, vėl „antrame aukšte“ pranokęs „Atletico“ gynėjus. Nors J. Oblakas šoko it pantera ir smūgį atrėmė, kamuolys spėjo kirsti vartų liniją.

82-ą min. po keitimo pasirodęs Moise'as Keanas galėjo palaidoti „Atletico“, bet 19-metis smūgiavo šalia virpsto.

Kas nepavyko jaunuoliui, tas buvo juokų darbas didmeistriui. 86-ą min. į ispanų baudos aikštelę įsiveržusį F. Bernardeschi stumtelėjo varžovas, o prie 11 m žymos nedvejojęs stojo C. Ronaldo, kuris buvo tikslus.

„Juventus“ laimėjo 3:0 ir dramatiškai žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

O po tokio galingo asmeninio C. Ronaldo pasirodymo socialiniuose tinkluose nusirito pseudonimų „Čempionų lygos karalius“ ar tiesiog „Misteris Čempionų lyga“ banga.

Kur kas mažiau streso ir įtemptų minučių antradienį patyrė „Manchester City“, savoje aikštėje 7:0 sutriuškinę Gelzenkircheno „Schalke“. Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes Anglijos pirmenybių lyderiai laimėjo rezultatu 3:2.

Pirmame kėlinyje arti tikslo buvo idealaus Raheemo Sterlingo perdavimo sulaukęs Sergio Aguero, kuris mušė į virpstą.

35-ą min. puolėjas iš Argentinos gavo dar geresnę progą: dėl Jeffrey Brumos pražangos „Schalke“ baudos aikštelėje skirtas 11 m baudinys, kurį S. Aguero realizavo meistriškai.

Vos po 3 min. „Man City“ snaiperis pasižymėjo antrąkart, kuomet R. Sterlingo kulniuku paridentą kamuolį smūgiavo „Schalke“ vartininkui Ralfui Fahrmannui tarp kojų.

Dar vieną niuksą byrančiai Vokietijos ekipai prieš pertrauką bedė Leroy Sane, taip pat suradęs plyšį tarp vartų sargo kojų.

Antrame kėlinyje niekas nesikeitė, o šeimininkų žaidimo gijas laikė L. Sane, atlikęs tris rezultatyvius perdavimus.

Vokiečio dovanėlių sulaukė R. Sterlingas, Bernardo Silva ir pirmą kartą karjeroje Čempionų lygoje pasižymėjęs Philas Fodenas. Paskutinį tašką padėjo ir „Schalke“ maitojimą užbaigė Gabrielis Jesusas.

Josepo Guardiolos auklėtiniai pakartojo pergalės didžiausiu skirtumu Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose rekordą, kuris priklauso Miuncheno „Bayern“, 2012 metais 7:0 sutriuškinusiam „Basel“, o 2015-aisiais tokiu pačiu rezultatu nepasigailėjusiam Donecko „Šachtar“.

Primename, kad praėjusią savaitę pirmieji į Čempionų lygos ketvirtfinalį iškopė Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai), Londono „Tottenham Hotspur“, „Manchester United“ (abu – Anglija) ir „Porto“ (Portugalija).

Ketvirtfinalių burtai bus ištraukti penktadienį.

„Juventus“ 3 – 0 „Atletico“ (bendras rezultatas 3:2)
27' [1 – 0] Cristiano Ronaldo
49' [2 – 0] Cristiano Ronaldo
86' [3 – 0] Cristiano Ronaldo

„Manchester City“ 7 – 0 „Schalke“ (bendras rezultatas 10:2)
35' [1 – 0] Sergio Aguero
38' [2 – 0] Sergio Aguero
43' [3 – 0] Leroy Sane
57' [4 – 0] Raheemas Sterlingas
71' [5 – 0] Bernardo Silva
78' [6 – 0] Philas Fodenas
84' [7 – 0] Gabrielis Jesusas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (111)