Jau pačioje akistatos pradžioje ekipos apsikeitė įvarčiais. Pirmi pasižymėjo Lietuvos vicečempionai. 9-ą mačo minutę Ramūnas Radavičius iš krašto atliko puikų perdavimą šalia vartų stovėjusiam lenkui Kamiliui Bilinskiui, kuris pasiuntė kamuolį į tinklą 1:0.

Po kelių minučių įvarčiu atsakė ir varžovai, rezultatą išlyginę po sėkmingai surengtos kontratakos. Jos smaigalyje atsidūrė pro žalgiriečių gynėjus prasiveržęs Krešimiras Kordičius.

Puikią progą rezultatą vėl persverti savo naudai vilniečiai turėjo 21-ą minutę, kuomet pavojingai smūgiavęs Andro Švrljuga pataikė į virpstą.

Dažnai taisykles šiurkščiomis pražangomis pažeidinėję, neleistinai žalgiriečių atakas stabdę „Široki Brijeg“ klubo futbolininkai pirmame kėlinyje iš pradžių buvo įspėti geltona kortele, o jam besibaigiant, 41-ą minutę, Danijelis Kožulis prieš save išvydo raudoną kortelę.

Antrame kėlinyje pavojingesnes atakas rengė šeštą poziciją šiuo metu Bosnijos ir Hercegovinos čempionate užimanti „Široki Brijeg“ ekipa. Ji dukart - 60-ą ir 73-čią minutėmis galėjo išsiveržti į priekį, tačiau kamuolys praskriejo visai šalia vartų ir tikslo nepasiekė.

Mačo pabaigoje antra geltona kortele buvo nubaustas „Žalgirio“ komandos saugas Vaidotas Šilėnas. Nors nuo 80 minutės abi ekipos savo gretose turėjo po 10 žaidėjų, pavojingų išpuolių suregzti nei lietuviams, nei bosniams nepavyko.

Antras „Istria Winter Cup“ turnyro rungtynes žalgiriečiai žais trečiadienį Umage.

Rezultatas:

VMFD „Žalgiris“ 1 - 1 „Široki Brijeg“

9' [1 - 0] Kamil Bilinski
13' [1 - 1] Krešimir Kordič

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Algis Jankauskas (46' Andrius Skerla), Luka Peričius, Georgas Freidgeimas (46' Kanihas Takuya), Vaidotas Šilėnas, Ramūnas Radavičius (68' Povilas Krasnovskis), Andro Švrljuga, Paulius Janušauskas, Mantas Kuklys (77' Karolis Urbaitis), Pavelas Komolovas (46' Egidijus Vaitkūnas) ir Kamilis Bilinskis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)