Nors žalgiriečiams ir pavyko dar susitikimo pradžioje perimti kamuolio kontrolę, būtent jie pirmi praleido įvartį. Latviai 12-ą minutę pasinaudoję vilniečių klaida aikštės viduryje nuskubėjo į greitą ataką bei nukreipė kamuolį į vartų kampą (0:1).

Po praleisto įvarčio „Žalgirio“ komanda puolime rungtyniavo dar aktyviau. Progas pasižymėti smūgiais iš baudos aikštelės turėjo Rytis Leliūga, Kamilis Bilinskis ir Mantas Kuklys.

Sužaidus pusvalandį K. Bilinskiui pavyko įmušti įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Kėlinio pabaigoje „Daugava“ ekipos futbolininkai po ilgos pertraukos perėjo į šeimininkų aikštės pusę, tačiau nieko pavojingo nesukūrė.

Po pertraukos ir toliau agresyviai puolę žalgiriečiai dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. 54-ą minutę įvartį pelnė priešininkų gynėją baudos aikštelėje suklaidinęs ir tikslų smūgį atlikęs saugas M. Kuklys (1:1).

Įsibėgėję Lietuvos vicečempionai 65-ą minutę išsiveržė į priekį, kuomet pro kelis varžovų gynėjus prasiveržęs K. Bilinskis nuginklavo varžovų vartininką (2:1).

Ilgai tylėję latviai prabilo pačioje mačo pabaigoje. 87-ą minutę varžovai surengė tikslią ataką ir išlygino rezultatą - 2:2. Per likusį laiką žalgiriečiai bandė išplėšti pergalę, tačiau to padaryti nespėjo.

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas (46' Aivaras Bražinskas), Georgas Freidgeimas, Andrius Skerla (46' Andro Švrljuga), Algis Jankauskas (67' Rokas Simanavičius), Vaidotas Šilėnas (80' Karolis Urbaitis), Paulius Janušauskas (67' Povilas Krasnovskis), Rytis Leliūga (80' Mykolas Krasnovskis), Pavelas Komolovas (80' Arminas Vaskela), Mantas Kuklys, Ramūnas Radavičius (46' Egidijus Vaitkūnas), Kamilis Bilinskis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)