„Arsenal“ sirgaliams pirmo įvarčio reikėjo laukti 75 minutes: būtent tada Pierre-Emerick Aubameyangas stojo prie 11 m žymos ir tiksliai realizuodamas baudinį pralaužė svečių gynybą bei išvedė „Arsenal“ į priekį. Tokį šansą šeimininkai gavo po „Stoke City“ gynėjo pražangos prieš Mesutą Ozilą.

Mačo gale tas pats Aubameyangas 86 min. padvigubino persvarą, o pergalę įtvirtino 89 min. tikslus Alexandre Lacazette'as smūgis – 3:0.

Po pergalės „Arseanl“ sąskaitoje – 51 taškas, „kanonieriai“ lieka 6-oje pozicijoje.

„Stoke City“ su 27 taškų lieka 19-oje vietoje.

Šį turą užbaigė „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ akistata. Čia 30 min. čempionų titulą ginančią „Chelsea“ ekipą į priekį išvedė Avalo Morata. Prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Christianas Eriksenas (1:1).

Po pertraukos svečių pergalę lėmė per 4-ias minutes pelnyti du Dele Alli smūgiai (62' ir 66').

„Tottenham Hotspur“ laimėjo 3:1 ir su 64 taškais lieka 4-oje vietoje.

Įdomu tai, kad „Tottenham Hotspur“ pirmąkart išvykoje nuo 1990-ųjų pasiekė pergalę prieš „mėlynųjų“ ekipą jų pačių aikštėje. „Chelsea“ su 56 taškais ir užima 5-ą poziciją.

Rungtynių rezultatai

„Arsenal“ 3 – 0 „Stoke City“

75 min. [1:0] Pierre-Emerick Aubameyangas
86 min. [2:0] Pierre-Emerick Aubameyangas
89 min. [3:0] Alexandre Lacazette'as

„Chelsea“ 1 – 3 „Tottenham Hotspur“

30 min. [1:0] Alvaro Morata
45 min. [1:1] Christian Eriksen
62 min. [1:2] Dele Alli
66 min. [1:3] Dele Alli

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):