Ilgą laiką pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė „Kauno Žalgiriui“, tačiau ilgesnė kamuolio kontrolė ir keliami kampiniai naudos nedavė. „Riterių“ gretose išsiskyrė Artūras Dolžnikovas, kurio individualus žaidimas kėlė varžovams labai daug rūpesčių.

24-ąją minutę sostinės komandai priklausė nuostabi proga išsiveržti į priekį. Svečių ekipos gynėjas savo aikštės pusėje prarado kamuolį, o į baudos aikštelę įsiveržęs Deimantas išprovokavo 18-mečio Pijaus Nainio pražangą. Prie 11 metrų žymos stojo Gytis Paulauskas, tačiau „Riterių“ puolėjas kamuolį nukreipė virš vartų.

Tuo metu šeimininkų vartų sargas Armantas Vitkauskas pirmame kėlinyje turėjo darbo vos kartą. Prieš pat pertrauką Moussa Sangare atliko smūgį tiesiai į vartininką.

Antrasis kėlinys ilgą laiką klostėsi panašia eiga, tiesa, sykį A. Vitkauskas turėjo atremti labai pavojingą smūgį pažeme, kurį atliko Mohamedas Bahlouli.

O 75-ąją minutę „Riteriams“ nusišypsojo sėkmė: po pakelto kampinio D. Rimpa smūgiavo kamuolį galva ir jis atsimušė į Divine'o Naah ranką. Arbitras Donatas Rumšas skyrė antrą baudinį, kurį realizavo Lucasas Diasas. Šiame „Riterių“ legionieriui iš Brazilijos tai buvo pirmasis įvartis „Optibet A lygoje“.

Visgi „Kauno Žalgiris“ po tokio nemalonaus epizodo nepalūžo ir galiausiai atstatė pusiausvyrą. Antrą pridėto laiko minutę Marko Pejičiaus atliko perdavimą į baudos aikštelę, o Linas Pilibaitis taikliai smūgiavo galva ir išplėšė savo komandai tašką.

Sužaidus po 18 rungtynių „Riteriai“ su 29 taškais užima ketvirtą vietą, o 26 taškus turintis „Kauno Žalgiris“ yra šeštas.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės