Rungtynės Rygoje ketvirtadienio vakarą buvo sustabdytos sužaidus vos 8 minutes po to, kai ėmė dužti „Skonto“ stadiono apšvietimo lempos. Stiklai krito pavojingai arti atsarginių žaidėjų suolų, laimei, niekas nenukentėjo.

Nors po pauzės mačą dar pabandyta pratęsti, greitai jis buvo vėl sustabdytas ir perkeltas į kitą dieną.

Penktadienį Latvijos čempionams pavyko pralaužti svečių iš San Marino gynybą – po vienintelio saugo iš Portugalijos Pedrinho įvarčio antrame kėlinyje rygiečiai laimėjo 1:0.

Trečiame atrankos etape rugsėjo 24 d. „Riga“ namuose susikaus su pajėgiausiu Škotijos klubu Galzgo „Celtic“.

Primename, kad Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ tą pačią dieną svečiuosis Suomijoje, kur grumsis su Kuopijo KuPS futbolininkais.

Dviems Vilniaus ekipoms tarptautinis sezonas baigėsi ketvirtadienį. „Žalgiris“ išvykoje 1:3 neatsilaikė prieš Budės „Glimt“ (Norvegija), o „Riteriai“ namuose 1:5 buvo sutriuškinti Libereco „Slovan“ (Čekija).