Lietuvis žaidė visas rungtynes, kuriose varžovai pirmavo po tikslių Welle'o N'Diaye (15 min.) ir Jeano-Philippe'o Mendy'o (31 min.) smūgių.

Antrame kėlinyje Michalas Makas (52 min.) sušvelnino rezultatą, o išlyginamąjį įvartį įmušė Sebastianas Olszaras (68 min.).

Vartininko V. Černiausko atstovaujama komanda sužaidė lygiosiomis kontrolinėse rungtynėse

Naujam Lenkijos futbolo sezonui treniruočių stovykloje Turkijoje besirengiantis Vytauto Černiausko atstovaujamas Kelcų „Korona“ klubas kontrolines rungtynes su šešioliktą vietą Rumunijos pirmenybėse užimančia Jasų CSMS ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

25-erių metų lietuvis šiame mače žaidė pirmame kėlinyje, o po pertraukos vietą vartuose užleido Wojciechui Maleckiui.

„Korona“ komanda pirmavo po Aleksandro Fertovo (18 min.) įvarčio, o rezultatą susitikimo pabaigoje išlygino Gabrielis Bosoi (85 min.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!