Jie svečiuose 72:88 nusileido Trevizo "Benetton" (Italija) komandai, kurioje rezultatyviausiai žaidė buvęs žalgirietis Tyus Edney (23 taškai).

Pralaimėjusiems daugiausiai taškų - 13 - pelnė amerikietis Michaelas Hawkinsas. G.Einikis per 20 minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metumus, o D.Adomaitis per 26 minutes pelnė 8 taškus ir po krepšiais atkovojo 3 kamuolius.

Po trečiadienio rungtynių "Idea Slask" smuktelėjo į septintąją poziciją, o "Benetton" su Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubu, kuriame žaidžia Saulius Štombergas, dalijasi antrąją-trečiąją vietas - 4 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

"Efes Pilsen" trečiadienį svečiuose 75:79 netikėtai nusileido Šarlerua "Region Wallone" (Belgija) komandai, kuri iškovojo pirmąją pergalė Eurolygoje šį sezoną. Svečiams nepadėjo ir rezultatyviausiu "Efes Pilsen" gretose buvęs S.Štombergas. Jis per 33 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius.

A grupės rungtynių rezultatai:

Trevizo "Benetton" - Vroclavo "Idea Slask" 88:72 (21:22, 21:20, 23:14, 23:16)
Šarlerua "Region Wallone" - Stambulo "Efes Pilsen" 79:75 (29:18, 21:16, 18:28, 12:13)

Vienintelėse B grupės rungtynėse Liublianos "Olimpija" (Slovėnija) namie 81:55 sutriuškino Frankfurto "Opel Skyliners" (Vokietija) ir, laimėjusi 4 rungtynes iš šešerių, pakilo į antrąją poziciją.

Slovėnijos klubas laipteliu žemyn nustūmė Frankfurto ekipą, kuriai tai buvo antrasis pralaimėjimas.

B grupės rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija" - Frankfurto "Opel Skyliners" 81:55 (14:11, 18:12, 22:14, 27:18)

Penktą pergalę D grupėje iškovojo ir vienvaldžiu lyderiu tapo Permės "Ural-Great" (Rusija) krepšininkai. Jie trečiadienį namie 86:77 įveikė Atėnų AEK (Graikija) ekipą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Valerijus Daineka ir Ruslanas Avlejevas, pelnę atitinkamai 29 ir 21 tašką. Rytis Vaišvila per 8 minutes pelnė 3 taškus, o Ramūnas Petraitis per 6 minutes taškų nepelnė.

Atėnų AEK, kaip Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) komanda, laimėjusi 4 rungtynes, dalijasi antrąją-trečiąją vietas. "Partizan" trečiadienį namie 68:80 pralaimėjo Pezaro "Scavolini" (Italija) ekipai.

Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) su Mindaugu Timinsku išvykoje 88:74 nugalėjo grupės autsaiderę Ostendės "Telindus" (Belgija) ekipą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Dejanas Tomaševičius ir M.Timinskas, pelnę atitinkamai 17 ir 15 taškų. Šeimininkams iškovoti pirmąją pergalę nepadėjo ir rezultatyvus Lietuvos krepšininkų žaidimas: Virginijus Praškevičius pelnė 30 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Andrius Giedraitis - 14.

Ketvirtosiose grupės rungtynėse Vilerbano "Adecco Asvel" (Prancūzija) komanda trečiadienį svečiuose 82:70 nugalėjo Zagrebo "Cibona VIP" (Kroatija) komandą.

Laimėję trečiąsias rungtynes iš šešerių, "Tau Ceramica" krepšininkai kartu su "Scavolini" ir "Adecco Asvel" dalijasi ketvirtąją-šeštąją vietas.

D grupės rungtynių rezultatai:

Belgrado "Partizan" - Pezaro "Scavolini" 68:80 (11:21, 21:18, 16:18, 20:23)
Ostendės "Telindus" - Vitorijos "Tau Ceramica" 74:88 (24:27, 17:21, 18:22, 15:18)
Permės Ural-Great" - Atėnų AEK 86:77 (28:28, 25:15, 12:14, 21:20)
Zagrebo "Cibona VIP" - Vilerbano "Adecco Asvel" 70:82 (22:12, 20:20, 10:29, 18:21)