Pirmajame kėlinyje progų turėjo abi vienuolikės, bet arčiau tikslo buvo šeimininkai - iš pradžių Aleksandro Gladkio smūgį atrėmė puikiai sužaidęs CSKA vartininkas Igoris Akinfejevas, o dar kiek vėliau tikslumo pritrūko Luizui Adriano.

Po pertraukos įvartį pelnė CSKA puolėjas Vagneris Love'as, tačiau teisėjas užfiksavo abejotiną brazilo pražangą ir rezultatas išliko nepakitęs. Tuo netrukus pasinaudojo "Šachtar" - 54-ą minutę Fernandinho įsiveržė į baudos aikštelę, kur jį pargriovė saugas Pavelas Mamajevas. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį pats Fernandinho ir išnaudojo - 1:0.

Donecko ekipa nesiliovė atakuoti - vienas prieš I. Akinfejevą iššoko, bet pasiųsti kamuolio į tinklą nesugebėjo Luizas Adriano, o A. Gladkij pataikė į virpstą.

Visgi 70-ą minutę šios pastangos davė vaisių - iš arti pasižymėjo Luizas Adriano.

Suprasdami kritišką padėtį, CSKA futbolininkai artėjant dvikovos pabaigai ėmė atakuoti varžovų vartus, tačiau ištaisyti padėties Zico auklėtiniams nepavyko - tolyn žengė "Šachtar".

D. Šemberas žaidė visas 90 min.

Iš tolesnės kovos pasitraukė ir čempiono titulą gynęs Sankt Peterburgo "Zenit" klubas - Dicko Advocaato auklėtiniams nepakako namie iškovotos minimalios pergalės 1:0 prieš "Udinese", mat Italijoje prieš savaitę buvo pralaimėta 0:2.

Šeimininkai didžiąją mačo dalį turėjo teritorinį pranašumą, tačiau svečiai nuolatos pavojingai kontratakavo. "Zenit" viltys prasimušti į kitą etapą atgimė 34-ą minutę, kai pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje po kampinio galva įvartį pelnė saugas Anatolijus Tymoščiukas.

Po didžiosios pertraukos vaizdas nepasikeitė - Sankt Peterburgo vienuolikė desperatiškai siekė pelnyti antrąjį įvartį, tačiau nei Danny, nei Viktoras Faizulinas savų progų neišnaudojo. Kitoje aikštės pusėje aktyvumu išsiskyrė Fabio Quagliarella, ir nors jam pasižymėti nepavyko, "Udinese" atsilaikė bei pirmą kartą klubo istorijoje pasiekė turnyro ketvirtfinalį.

Dramatiškai susiklostė rungtynės Olborge, kur danų „Aalborg“ vėlyvais įvarčiais sugebėjo 2:0 atsirevanšuoti „Manchester City“ klubui už nesėkmę išvykoje tokiu pačiu rezultatu. Tačiau per pratęsimą įvarčių komandos nepelnė, o 11 metrų baudinių serijoje sėkmė jau lydėjo Mančesterio futbolininkus, kurie iškovojo pergalę 4:3. Puikiai savo darbą atliko jų vartininkas Shay Givenas, atlaikęs du smūgius.

Ketvirtadienio rezultatai: (tamsiu šriftu pažymėta komanda iškopė į kitą etapą)

Charkovo "Metalist" 3 - 2 Kijevo "Dinamo" (pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 3-3)

29' [1 - 0] Valentin Slyusar

56' [2 - 0] Jaja

68' [2 - 1] Goran Sablic

70' [3 - 1] Walter Anibal Acevedo

79' [3 - 2] Milos Ninkovic

Donecko "Šachtar" 2 - 0 Maskvos CSKA (pirmos rungtynės 0-1, bendras rezultatas 2-1)

54' [1 - 0] Fernandinho

70' [2 - 0] Luiz Adriano

Deividas Šemberas (CSKA) žaidė visas 90 minučių.

Sankt Peterburgo "Zenit" 1 - 0 "Udinese" (pirmos rungtynės 0-2, bendras rezultatas 1-2)

34' [1 - 0] Anatoli Tymoschuk

Stambulo "Galatasaray" 2 - 3 "Hamburg" (pirmos rungtynės 1-1, bendras rezultatas 3-4)

42' [1 - 0] Harry Kewell (iš 11 metrų baudinio)

48' [2 - 0] Milan Baros

57' [2 - 1] Jonathan Pitroipa

60' [2 - 2] Jose Paolo Guerrero

90' [2 - 3] Ivica Olic

"Aalborg" 2 - 0 "Manchester City" (pirmos rungtynės 0-2, bendras rezultatas 2-2, pratęsimas - be įvarčių, 11 m b. serija 3-4)

85' [1 - 0] Lutonas Sheltonas

90+1' [2 - 0] Michael Jakobsen (11 m b.)

"Braga" 0 - 1 PSG (pirmos rungtynės 0-0, bendras rezultatas 0-1)

81' [0 - 1] Guillaume'as Hoarau.

Ketvirtfinalio burtai bus traukiami penktadienį.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.