Kiek nelauktą nesėkmę patyrė „Chelsea“ futbolininkai, kurie svečiuose 0:1 (0:1) nusileido Bukarešto „Steaua“ ekipai. Vienintelį įvartį 34 min. iš 11 metrų baudinio pelnė Raulis Andrei Rusescu.

Romos „Lazio“ klubas, kuriam atstovauja Marius Stankevičius, taip pat išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo „VfB Stuttgart“ komandą. Nugalėtojams po įvartį įmušė Edersonas ir Ogenyi Onazi. Lietuvis nebuvo registruotas.

Londono „Tottenham“ vyrai savo aikštėje net 3:0 (2:0) sutruškino Milano „Inter“ atstovus. Šeimininkų pergalę lėmė Garetho Bale, Gylfio Sigurdssono ir Jano Vertongheno įvarčiai.

Atsakomosios dvikovos vyks lygiai po savaitės, kovo 14 dieną.

Machačkalos „Anži“ 0 - 0 „Newcastle United“

Bukarešto „Steaua“ 1 - 0 Londono „Chelsea“
34' [1 - 0] Raulis Andrei Rusescu (11 m)

„VfB Stuttgart“ 0 - 2 Romos „Lazio“
21' [0 - 1] Ederson
56' [0 - 2] Ogenyi Onazi

Plzeno „Viktoria“ 0 - 1 Stambulo „Fenerbahce“
81' [0 - 1] Pierre Webo

FC „Basel“ 2 - 0 Sankt Peterburgo „Zenit“
83' [1 - 0] Marcelo Diaz
90' [2 - 0] Alexander Frei (11 m)

90' Luis Carlos Novo Neto („Zenit“) raudona kortelė

Lisabonos „Benfica“ 1 - 0 „Bordeaux“
21' [1 - 0] Rodrigo

Valensijos „Levante“ 0 - 0 Kazanės „Rubin“

52' Cristian Daniel Ansaldi („Rubin“) raudona kortelė
54' Michel („Levante“) raudona kortelė

Londono „Tottenham“ 3 - 0 Milano „Inter“
6' [1 - 0] Gareth Bale
18' [2 - 0] Gylfi Sigurdsson
53' [3 - 0] Jan Vertonghen

* * *

2013-ų UEFA Europos lygos grupių varžybų metu 12-oje grupių kovojo 48 komandos, o šių metų turnyro finalas bus surengtas gegužės 15 dieną Amsterdamo „ArenA“ stadione.

Praėjusiais metais turnyre triumfavo Madrido „Atletico“ klubas, kuris Bukarešte vykusiame finale 3:0 (2:0) pranoko kitą Ispanijos ekipą - Bilbao „Athletic“.