Ketvirtadienį 2009-2010 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro, kuris pakeitė UEFA taurės turnyrą, trečiojo turo rungtynės. Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo vienvaldė keturių ekipų J grupės lyderė paskutinioji UEFA taurės savininkė Donecko "Šachtar" (Ukraina) ekipa, namuose net 4:0 (3:0) sutriuškinusi "Toulouse" (Prancūzija) futbolininkus.
Toby Alderweireldas ("Ajax") kovoja su Dimitris Papadopoulos (Zagrebo "Dinamo")
© Reuters/Scanpix

Po šios pergalės "Šachtar" turi 9 taškus ir penkiais lenkia "Club Bruges" (Belgija) ir "Toulouse" ekipas.

"Club Bruges" klubas savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Belgrado "Partizan" (Serbija) komandą.

J grupė:

Donetsko "Shakhtar" 4 - 0 "Toulouse"

8' [1 - 0] Fernandinho (iš 11 m baudinio)

24' [2 - 0] Luiz Adriano

39' [3 - 0] Tomas Hubschman

56' [4 - 0] Luiz Adriano

"Club Bruges" 2 - 0 Belgrado "Partizan"

4' [1 - 0] Ivan Perisič

58' [2 - 0] Ivan Perisič

J grupės turnyro lentelė:


1. Donecko "Šachtar" (Ukraina) 3 3 0 0 12:2 9
2. "Toulouse" (Prancūzija) 3 1 1 1 5:8 4
3. "Club Bruges" (Belgija) 3 1 1 1 5:6 4
4. Belgrado "Partizan" (Serbija) 3 0 0 3 3:9 0

Kiti rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė

Amsterdamo "Ajax" (Olandija) - Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) 2:1 (1:0)

2' [1 - 0] Luis Suarez (iš 11 metrų baudinio)

80' [2 - 0] Dennis Rommedahl

90' [2 - 1] Ivan Tomecak

"Timišoara" (Rumunija) - Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 0:0

A grupės turnyro lentelė:


1. Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 3 1 2 0 3:1 5
2. Amsterdamo "Ajax" (Olandija) 3 1 2 0 3:2 5
3. Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) 3 1 0 2 4:4 3
4. "Timišoara" (Rumunija) 3 0 2 1 0:3 2

B grupė

"Lille" (Prancūzija) - "Genoa" (Italija) 3:0 (1:0)

38' [1 - 0] Ludovic Obraniak

63' [2 - 0] Robert Vittek

84' [3 - 0] Eden Hazard

"Valencia" (Ispanija) - Prahos "Slavia" (Čekija) 1:1 (0:1)

27' [0 - 1] Riste Naumov

63' [1 - 1] David Navarro

76' iš aikštės pašalintas Hocine Ragued ("Slavia")

85' iš aikštės pašalintas David Villa ("Valencia")

B grupės turnyro lentelė:


1. "Lille" (Prancūzija) 3 2 1 0 9:2 7
2. "Valencia" (Ispanija) 3 1 2 0 5:4 5
3. "Genoa" (Italija) 3 1 0 2 4:6 3
4. Prahos "Slavia" (Čekija) 3 0 1 2 2:8 1

C grupė

Glazgo "Celtic" (Škotija) - "Hamburg SV" (Vokietija) 0:1 (0:0)

63' [0 - 1] Marcus Berg

Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) - Vienos "Rapid" (Austrija) 5:1 (1:1)

30' [1 - 0] Andreas Dober (į savus vartus)

32' [1 - 1] Steffen Hofmann

54' [2 - 1] Zurab Mentešašvili

59' [3 - 1] Itay Shechter

69' [4 - 1] Gil Vermouth

90' [5 - 1] Maaran Lala

C grupės turnyro lentelė:


1. "Hamburg SV" (Vokietija) 3 2 0 1 5:5 6
2. Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) 3 2 0 1 9:6 6
3. Vienos "Rapid" (Austrija) 3 1 1 1 5:6 4
4. Glazgo "Celtic" (Škotija) 3 0 1 2 2:4 1

D grupė

Berlyno "Hertha" (Vokietija) - "Heerenveen" (Olandija) 0:1 (0:1)

36' [0 - 1] Hernan Losada

75' iš aikštės pašalintas Daryl Janmaat ("Heerenveen")

90' iš aikštės pašalintas Patrick Ebert ("Hertha")

"Ventspils" (Latvija) - Lisabonos "Sporting" (Portugalija) 1:2 (0:1)

6' [0 - 1] Miguel Veloso

64' [1 - 1] Juris Laizans (iš 11 metrų baudinio)

85' [2 - 1] Joao Moutinho

D grupės turnyro lentelė:


1. Lisabonos "Sporting" (Portugalija) 3 3 0 0 6:3 9
2. "Heerenveen" (Olandija) 3 1 1 1 3:3 4
3. "Ventspils" (Latvija) 3 0 2 1 2:3 2
4. Berlyno "Hertha" (Vokietija) 3 0 1 2 1:3 1

E grupė

Sofijos CSKA (Bulgarija) - "Basel" (Šveicarija) 0:2 (0:1)

20' [0 - 1] ALexander Frei

63' [0 - 2] Alexander Frei

"Fulham" (Anglija) - "AS Roma" (Italija) 1:1 (1:0)

24' [1 - 0] Brede Hangeland

90' [1 - 1] Marco Andreolli

77' iš aikštės pašalintas Stephen Kelly ("Fulham")

E grupės turnyro lentelė:


1. "Basel" (Šveicarija) 3 2 0 1 4:1 6
2. "Fulham" (Anglija) 3 1 2 0 3:2 5
3. "AS Roma" (Italija) 3 1 1 1 3:3 4
4. Sofijos CSKA (Bulgarija) 3 0 1 2 1:5 1

F grupė

Stambulo "Galatasaray" (Turkija) - Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) 4:1 (2:0)

33' [1 - 0] Harry Kewell

42' [2 - 0] Shabani Nonda

46' [3 - 0] Shabani Nonda

58' [4 - 0] Elano (iš 11 m baudinio)

63' [4 - 1] Ousmane N'Doye

Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) - Graco "Sturm" (Austrija) 1:0 (0:0)

60' [1 - 0] Dimitrios Salpingidis (iš 11 m baudinio)

F grupės turnyro lentelė:


1. Stambulo "Galatasaray" (Turkija) 3 2 1 0 8:3 7
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 3 2 0 1 3:3 6
3. Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) 3 1 0 2 2:5 3
4. Graco "Sturm" (Austrija) 3 0 1 2 1:3 1

G grupė

Romos "Lazio" (Italija) - "Villarreal" (Ispanija) 2:1 (1:1)

20' [1 - 0] Mauro Zarate

40' [1 - 1] Sebastian Eguren

90' [2 - 1] Tommaso Rocchi

68' iš aikštės pašalintas Matuzalem ("Lazio")

"Salzburg" (Austrija) - Sofijos "Levski" (Bulgarija) 1:0 (1:0)

45' [1 - 0] Dusan Svento

G grupės turnyro lentelė:


1. "Salzburg" (Austrija) 3 3 0 0 5:1 9
2. Romos "Lazio" (Italija) 3 2 0 1 7:3 6
3. "Villarreal" (Ispanija) 3 1 0 2 2:4 3
4. Sofijos "Levski" (Bulgarija) 3 0 0 3 0:6 0

H grupė

Tiraspolio "Šerif" (Moldova) - Enschedės "Twente" (Olandija) 2:0 (1:0)

41' [1 - 0] Benjamin Balima

90' [2 - 0] Jimmy Douglas Franca

Bukarešto "Steaua" (Rumunija) - Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 0:1 (0:0)

59' [0 - 1] Kazim Kazim-Richards

H grupės turnyro lentelė:


1. Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 3 2 0 1 3:2 6
2. Tiraspolio "Šerif" (Moldova) 3 1 1 1 2:1 4
3. Enschedės "Twente" (Olandija) 3 1 1 1 2:3 4
4. Bukarešto "Steaua " (Rumunija) 3 0 2 1 0:1 2

Įspūdingą antrą pergalę I grupėje iškovojo Lisabonos "Benfica", savo aikštėje net 5:0 sutriuškinusi Anglijos "Premier" lygos ekipą Liverpulio "Everton".

I grupė

Borisovo BATE (Baltarusija) - Atėnų AEK (Graikija) 2:1 (0:1)

30' [0 - 1] Ismael Blanco (iš 11 m baudinio)

51' [1 - 1] Aleksandr Pavlov

85' [2 - 1] Aleksandr Alumona

53' iš aikštės pašalintas Daniel Majstorovic (AEK)

90' iš aikštės pašalintas Nicolas Alexis Bianchi Arce (AEK)

Lisabonos "Benfica" (Portugalija) - "Everton" (Anglija) 5:0 (1:0)

14' [1 - 0] Javier Saviola

47' [2 - 0] Oscar Cardozo

48' [3 - 0] Oscar Cardozo

52' [4 - 0] Luisao

83' [5 - 0] Javier Saviola

I grupės turnyro lentelė:


1. Lisabonos "Benfica" (Portugalija) 3 2 0 1 7:1 6
2. "Everton" (Anglija) 3 2 0 1 6:6 6
3. Borisovo BATE (Baltarusija) 3 1 0 2 3:5 3
4. Atėnų AEK (Graikija) 3 1 0 2 2:6 3

K grupė

"PSV Eindhoven" (Olandija) - "FC Kobenhavn" (Danija) 1:0 (0:0)

72' [1 - 0] Jonathan Reis

Prahos "Sparta" (Čekija) - Klužo CFR (Rumunija) 2:0 (2:0)

15' [1 - 0] Jurak Kucka

32' [2 - 0] Roman Hubnik

K grupės turnyro lentelė:


1. "PSV Eindhoven" (Olandija) 3 2 1 0 4:2 7
2. Prahos "Sparta" (Čekija) 3 1 1 1 4:3 4
3. Klužo CFR (Rumunija) 3 1 0 2 2:3 3
4. "FC Kobenhavn" (Danija) 3 1 0 2 1:3 3

L grupė

Bilbao "Athletic" (Ispanija) - Madeiros "National" (Portugalija) 2:1 (0:1)

43' [0 - 1] Ruben Micael

70' [1 - 1] Joseba Etxebarria

86' [2 - 1] Fernando Llorente

Vienos "Austria" (Austrija) - Brėmeno "Werder" (Vokietija) 2:2 (0:1)

19' [0 - 1] Claudio Pizarro

63' [0 - 2] Claudio Pizarro

72' [1 - 2] Emin Sulimani

87' [2 - 2] Thiago Maier Schumacher

L grupės turnyro lentelė:


1. Brėmeno "Werder" (Vokietija) 3 2 1 0 8:5 7
2. Bilbao "Athletic" (Ispanija) 3 2 0 1 6:4 6
3. Vienos "Austria" (Austrija) 3 0 2 1 2:6 2
4. Madeiros "National" (Portugalija) 3 0 1 2 4:6 1

Ketvirtojo turo rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 5-ąją.

Į atkrintamąsias varžybas pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos, kurios kartu su aštuoniomis trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupėse užėmusiomis ekipos sudarys šešioliktfinalio poras.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Skandalinga medžiaga: sostinėje slapta filmuojami ir įrašinėjami nuomininkai (54)

Vilniaus senamiestyje, Vokiečių gatvėje esantis namas slepia didelę paslaptį. Į DELFI redakciją...

Dviguba savižudybė Kazlų Rūdoje: tragišką sprendimą paskatino nelaiminga meilė? (12)

Šalia Kauno esantį Kazlų Rūdos miestelį šią savaitę sukrėtė didelė tragedija –...

Prie Kauno susidūrė vilkikai, BMW nulėkė nuo kelio, susidarė didžiulės spūstys (8)

Trečiadienį, apie 14.36 val., gautas pranešimas, kad Kauno rajone, A8 kelyje, 2 km nuo Kauno,...

Arūnas Milašius. Pagaliau jie išvažiavo. Brangių lietuvių mums nereikia (279)

Ant nosies kabant valstybės šimtmečiui galime pranešti džiugią naujieną – šiandien šalies...

Rusija mums gali atjungti elektrą greičiau, nei susijungsime su Europa (364)

Elektros tinklo įžiedinimo darbai, techniškai leisiantys Rusijai Baltijos šalis atjungti nuo BRELL...

Gyvai / Prasidėjo vienuoliktasis Dakaro etapas: organizatoriai vėl paruošė „kabliukų“ ir pragarišką vietą lyderiai kaunasi be kompromisų (19)

Vienuoliktajame jubiliejinio 40-ojo Dakaro ralio etape sportininkams trečiadienį reikės iš Beleno...

Kaip gana nekaloringas gėrimas užaugina „alaus pilvą“ (24)

Alaus pilvas - ne vieno žmogaus problema. Savaime aišku, kad alkoholio vartojimas yra susijęs...

Banko sąskaitos uždarymas klientui virto galvos skausmu (19)

Kai apsilankai banko skyriuje ir kai tai darai labai retai, tarkime, vieną kartą per dvejus metus...

Visagine gali iškilti „Intersurgical“ gamykla

Tarptautinė medicinos priemonių gamintoja „Intersurgical“, valdanti vienkartinių kvėpavimo...

Anūkės ir senelio nuotrauka sujaudino visą pasaulį: skelbia tragišką žinią (44)

Apie Braylynn ir jos senelį kalbėjo visi - viena bendra nuotrauka apie kančią pasakė daugiau nei...