Trečiojo atrankos etapo pirmosiose rungtynėse Varšuvos „Legia“ (Lenkija) komanda, kuriai atstovauja lietuvis Arvydas Novikovas, namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Atromitos“ (Graikija) ekipa.

A. Novikovas žaidė visą mačą.

Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) komanda, kuriai atstovauja vartininkas Ernestas Šetkus, išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Norrkoping“ (Švedija) ekipą.

51-ąją min. šeimininkams įvartį pelnė Maicas Sema, o 55-ąją min. rezultatą išlygino Edenas Shamiras.

E. Šetkus žaidė visą susitikimą ir atrėmė šešis varžovų smūgius.

Kitas Izraelio klubas „Bnei Yehuda“ su vartininku Emilijumi Zubu svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Baku „Neftči“ iš Azerbaidžano.

E. Zubas žaidė visą mačą ir išlyginamąjį įvartį praleido pačioje jo pabaigoje – septintą teisėjo pridėto laiko minutę pasižymėjo Namikas Alaskarovas. Negana to, lietuviui dar buvo parodyta geltona kortelė.

Sofijos CSKA (Bulgarija) komanda, kurios vartus gina Vytautas Černiauskas, namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Luhansko „Zoria“ (Ukraina) futbolininkais.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Evandro (13 min.), o pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino V. Černiauską nuo 11 m žymos nuginklavęs Vladlenas Jurčenka (45+1).