Tiek pagrindinis rungtynių laikas po to, kai antro kėlinio viduryje įvarčiais apsikeitė Rafaelis Borre (69 min.) ir Joe Aribo (57 min.), tiek ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis – 1:1 (0:0), tad viskas sprendėsi 11 metrų baudinių serijoje.

Joje šaltakraujiškiau pasirodė Franfurto futbolininkai, kurie realizavo visus penkis savo bandymus. Tuo metu „Rangers“ gretose nepasisekė patyrusiam Aaronui Ramsey, kurio smūgį į vartų vidurį kojomis atrėmė Kevinas Trappas.

5:4 triumfavusi „Eintracht“ komanda UEFA Europos lygos taurę iškovojo po 42-ejų metų pertraukos. Pastarąjį kartą tai įvyko dar 1980-aisiais.

Maža to, tik 11-ą poziciją šių metų Vokietijos „Bundesliga“ čempionate užėmęs klubas užsitikrino vietą kito sezono UEFA Čempionų lygos grupių varžybų etape.