„Kruojos“ futbolininkai nuo varžovų atakų pagirtinai gynėsi apie valandą, tačiau tuomet svečiai iš Minsko per beveik 20 min. pelnė tris įvarčius be atsako ir iškovojo įtikinamą pergalę. 63 min. po Dmitrijaus Syčiovo perdavimo pasižymėjo Hernanas Figueredo, 72 min. rezultatą padvigubino Sergejus Policevičius, o 84 min. galutinį tašką rungtynėse padėjo Glebas Rassadkinas.

Tuo metu Marijampolės „Sūduva“ namuose dvikovą su „Turnovo“ iš Makedonijos baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).

Marijampoliečiai pirmavo po Petaro Bašičiaus (23 min.) įvarčio, tačiau netrukus Zoranas Baldovalijevas (30 min.) išlygino rezultatą, o baigiantis pirmajam kėliniui Dejanas Blaževskis (45+1 min. iš 11 m baudinio) išvedė svečius į priekį. Vis dėlto išlyginamąjį įvartį antrojo kėlinio pabaigoje įmušė Nerijus Valskis (85 min.).

Ketvirtadienį kovą UEFA Europos lygos pirmajame atrankos etape pradėjo ir VMFD „Žalgirio“ bei Dublino „St. Patrick's Athletic“ (Airija) klubai. Jie taip pat išsiskyrė lygiosiomis 2:2 (1:0).

Žalgiriečiai šiame susitikime dusyk pirmavo po Pavelo Kamolovo (23 min.) ir Kamilo Bilinskio (70 min.) įvarčių, tačiau pirmąsyk rezultatą išlygino Conanas Byrne'as (55 min.), o mačo pabaigoje - Gerardas O'Brienas (87 min.).

Jei pateks į kitą etapą, dvi Lietuvos komandos kovos su kroatų klubais: „Sūduva“ - su Splito „Hajduk“, o „Kruoja“ - su Zagrebo „Lokomotiva“. Tuo metu VMFD „Žalgirio“, sėkmės atveju, lauktų Tetovo „Teteks“ (Makedonija) ir Jerevano „Piunik“ (Armėnija) poros nugalėtojas.

Rungtynės:

Pakruojo „Kruoja“ 0 - 3 Minsko „Dinamo“
63' [0 - 1] Hernan Figueredo
72' [0 - 2] Sergej Policevič
84' [0 - 3] Gleb Rassadkin

Marijampolės „Sūduva“ 2 - 2 „Turnovo“
22' [1 - 0] Petar Bašič
30' [1 - 1] Zoran Baldovalijev
45' [1 - 2] Dejan Blaževski (11 m)
85' [2 - 2] Nerijus Valskis

VMFD „Žalgiris“ 2 - 2 Dublino „St. Patrick's Athletic“
23' [1 - 0] Pavel Komolov
55' [1 - 1] Conan Byrne
70' [2 - 1] Kamil Bilinski
87' [2 - 2] Ger O'Brien

Pergalę svečiuose pirmosiose pirmojo kvalifikacinio etapo rungtynėse iškovojo Rygos "Skonto" klubas, kurio vartus gynė Paulius Grybauskas. "Skonto" futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė "FC Tiraspol" (Moldova) ekipą.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Ruslanas Mingazovas (51 min.).

Kitų ketvirtadienį jau pasibaigusių UEFA Europos lygos pirmojo kvalifikacinio etapo pirmųjų susitikimų rezultatai:

Sačcherės "Čichura" (Gruzija) - "FC Vaduz" (Lichtenšteinas) 0:0 (0:0)

"FK Astana" (Kazachstanas) - Plovdevo "Botev" (Bulgarija) 0:1 (0:1)

Orhėjaus "Milsami-Ursidos" (Moldova) - "F91 Dudelange" (Liuksemburgas) 1:0 (1:0)

Kapano "Gandzasar" (Armėnija) - "FK Aktobe" (Kazachstanas) 1:2 (0:0)

"UE Santa Colomna" (Andora) - Mostaro "HŠK Zrinjski" (Bosnija) 1:3 (1:0)

Nikšičiaus "FK Čelik" (Juodkalnija) - Budapešto "Honved" (Vengrija) 1:4 (1:2)

Tetovo "Teteks" (Makedonija) - Jerevano "Pjunik" (Armėnija) 1:1 (0:0)

Paolos "Hibernians" (Malta) - Novi Sado "Vojvodina" (Serbija) 1:4 (0:2)

Ešo "Jaunesse" (Liuksemburgas) - Turku TPS (Suomija) 2:0 (1:0)

Baku "Inter" (Azerbaidžanas) - "IFK Marienhamn" (Suomija) 1:1 (1:0)

Talino "Flora" (Estija) - "KS Kukesi" (Albanija) 1:1 (1:0)

Kutaisio "Torpedo" (Gruzija) - "MŠK Žilina" (Slovakija) 0:3 (0:0)

"KF Laci" (Albanija) - "FC Differdange 03" (Liuksemburgas) 0:1 (0:0)