Pirmajame ture įtikinamas pergales šventė „Manchester United“, Madrido „Real“, „Paris Saint Germain“, Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“ klubai.

Staigmena užfiksuota tik Danijoje, kur vietos „Kobenhavn“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Turino „Juventus“ ekipa. Šeimininkai po pirmo kėlinio net pirmavo, bet 54 min. Fabio Quagliarella rezultatą išlygino.

Įspūdingai naują sezoną Europoje pradėjo Cristiano Ronaldo. Portugalas vien per antrą kėlinį pelnė tris įvarčius ir padėjo Madrido „Real“ klubui svečiuose net 6:1 (1:0) nušluoti Stambulo „Galatasaray“. Jei pirmi du C. Ronaldo įvarčiai buvo darbiniai, tai trečiasis - jau tikra puošmena: puolėjas suklaidino tris varžovus ir puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Du įvarčius nugalėtojams pridėjo Karimas Benzema.

„Old Trafforde“ vietos „Manchester United“ 4:2 (1:0) įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus, kurie ne be pagrindo apeliavo į teisėją po pirmo anglų įvarčio, kadangi Luisas Antonio Valencia, būdamas nuošalėje, akivaizdžiai trukdė varžovų vartininkui atremti Wayne'o Rooney smūgį.

Prie sėkmingo Davido Mosso debiuto UEFA Čempionų lygoje dviem įvarčiais prisidėjo W. Rooney, vienu - Robinas van Persie ir L. A. Valencia.

A grupė

„Manchester United“ 4 - 2 Lėverkuzeno „Bayer“
22' [1 - 0] Wayne Rooney
54' [1 - 1] Simon Rolfes
59' [2 - 1] Robin van Persie
70' [3 - 1] Wayne Rooney
79' [4 - 1] Luis Antonio Valencia
88' [4 - 2] Omer Toprak

San Sebastiano „Real Sociedad“ 0 - 2 Donecko „Šachtar“

65' [0 - 1] Alex Teixeira
87' [0 - 2] Alex Teixeira

B grupė

„Kobenhavn“ 1 - 1 Turino „Juventus“
14' [1 - 0] Nicolai Jørgensen
54' [1 - 1] Fabio Quagliarella

Stambulo „Galatasaray“ 1 - 6 Madrido „Real“
33' [0 - 1] Isco
54' [0 - 2] Karim Benzema
63' [0 - 3] Cristiano Ronaldo
66' [0 - 4] Cristiano Ronaldo
81' [0 - 5] Karim Benzema
84' [1 - 5] Umut Bulut
90' [1 - 6] Cristiano Ronaldo

C grupė

Lisabonos „Benfica“ 2 - 0 Briuselio „Anderlecht“
4' [1 - 0] Filip Djuričič
30' [2 - 0] Luisao

Pirėjo „Olympiakos“ 1 - 4 „Paris Saint Germain“
19' [0 - 1] Edison Cavani
25' [1 - 1] Vladimir Weiss
68' [1 - 2] Thiago Motta
73' [1 - 3] Thiago Motta
86' [1 - 4] Marquinhos

82' Zlatan Ibrahimovič (PSG) nerealizavo 11 m baudinio

D grupė

Miuncheno „Bayern“ 3 - 0 Maskvos CSKA
4' [1 - 0] David Alaba
41' [2 - 0] Mario Mandžukič
68' [3 - 0] Arjen Robben

Pilzeno „Viktoria“ 0 - 3 „Manchester City“
48' [0 - 1] Edin Džeko
53' [0 - 2] Yaya Toure
58' [0 - 3] Sergio Aguero

* * *

Šį sezoną UEFA Čempionų lygoje bus sužaistos iš viso 125 rungtynės. Geriausių Europos futbolo komandų varžybų maratoną vainikuos gegužės 24 d. Lisabonoje vyksiantis finalas.

Praėjusiais metais triumfavo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris finale Londono „Wembley“ stadione 2:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (182)