Prieš mačą Donecke sulaukta blogų žinių. Iš Odesos skridęs lėktuvas su futbolo gerbėjais avariniu būdu leidosi Donecke ir užsidegė. Lėktuvas užsiliepsnojo nusileidęs. Lėktuvu „An-24“ skrido 45 keleiviai ir įgulos nariai. Pranešama, kad penki jų žuvo.

Madrido „Real“ (Ispanija) 1 - 1 „Manchester United“ (Anglija

20' Danny Welbeck (0-1)
30' Cristiano Ronaldo (1-1)

Startinės sudėtys:

Madrido „Real“: Diego Lopez, Varane, Ramos, Coentrao, Arbeloa, Khedira, Ozil, Alonso (84' Pepe), Di Maria (75' Modrič), Ronaldo, Benzema (60' Higuain). Atsarginiai: Adan, Carvalho, Kaka, Essien.

„Manchester United“: De Gea, Rafael, Evra, Jones, Ferdinand, Evans, Carrick, Kagawa (64' Giggs), Rooney (84' Anderson), Welbeck (73' Valencia), Van Persie. Atsarginiai: Lindegaard, Smalling, Cleverley, Hernandez.

Europos futbolo grandų kova aktyviau pradėjo šeimininkai „Real“ futbolininkai. 4 min. pavojingai smūgiavo Angelis Di Maria, 6 min. į virpstą pataikė Fabio Coentrao

Tačiau įvartį jau pirmo pavojingo momento metu pelnė svečiai. 20 min. po Wayne'o Rooney pakelto kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė „Manchester United“ puolėjas Danny Welbeckas.

Madrido ekipos futbolininkai toliau spaudė varžovus ir jų pastangos pagaliau buvo vainikuotos įvarčiu. 30 min. kamuolį taip pat galva į vartus pasiuntė buvęs Mančesterio komandos žaidėjas Cristiano Ronaldo.

Po keleto minučių „Manchester United“ vėl galėjo išsiveržti į priekį - pavojingai smūgiavo D. Welbeckas ir W. Rooney.

Antro kėlinio viduryje vėl už galvų griebėsi „Manchester United“ gerbėjai - du kartus pavojingai smūgiavo Robinas Van Persie. Po pirmo jo smūgio kamuolys pataikė į skersinį, o po antro kamuolį beveik nuo vartų linijos išmušė „Real“ gynėjas.

79 min. galingu smūgiu pasižymėti galėjo Sami Khedira, tačiau jo smūgį atrėmė Davidas de Gea.

Jau teisėjo pridėto laiko pabaigoje Mančesterio komandoje pasižymėti galėjo R. van Persie, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas.

Didžiulį susidomėjimą kėlęs susitikimas „Santiago Bernabeu“ arenoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 2 - 2 Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)

31' Dario Srna (1-0)
41' Robert Lewandowski (1-1)
68' Douglas Costa (2-1)
87' Matts Hummels (2-2)

Donecko „Šachtar“: Pijatov, Rat, Čigrynskij, Rakickij, Hubschman, Fernandinho, Alex Teixeira (84' Eduardo), Srna, Luiz Adriano, Mchitarian, Taison (62' Douglas Costa). Atsarginiai: Kanibolockij, Ševčiuk, Iščenko, Stepanenko,  Devič.

Dortmundo „Borussia“: Weidenfeller, Hummels, Piszczek, Felipe Santana, Schmelzer, Kehl, Bender, Gotze, Reus (90' Schieber), Blaszczykowski (80' Leitner), Lewandowski. Atsarginiai: Langerak, Subotič, Halstenberg, Nuri Sahin, Bittencourt.

Mačo Donecke pradžioje nė vienai komandai didesnės persvaros įgyti nepavyko. 17 min. pirmą pavojingą momentą sukūrė Dortmundo ekipa - Matsas Hummelsas galingu smūgiu sudrebino šeimininkų vartų skersinį.

Pirmą šio susitikimo įvartį pelnė šeimininkai. 31 min. puikiu baudos smūgiu Dortmundo ekipos vartininką nuginklavo „Šachtar“ kapitonas Dario Srna.

41 min. svarbų įvartį išvykoje pelnė ir rezultatą išlygino „Borussia“ ekipos puolimo lyderis Robertas Lewandowskis. Lenkas pirmuoju nepavykusiu smūgiu suklaidino iškart du varžovus, o antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į apatinį šeimininkų vartų kampą.

68 minutę šeimininkai dar kartą išsiveržė į priekį. Gavęs tolimą perdavimą iš aikštės vidurio Douglas Costa gražiai susistabdė kamuolį ir puikiu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pabaigoje Vokietijos komanda dar kartą išlygino rezultatą. 87 mačo minutę po pakelto kampinio Mattsas Hummelsas galingu smūgiu galva nepaliko jokių šansų Donecko komandos vartininkui ir gynėjams.

Susitikimas Ukrainoje baigėsi taikiai 2:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (166)