Lionelio Messio ir Neymaro įvarčiai neišgelbėjo katalonų nuo nesėkmės, nes prancūzai atsakė net trim taikliais smūgiais: po kartą pasižymėjo Davidas Luizas, Marco Verratti ir Blaise Matuidi.

Po šios pergalės PSG ekipa su 4 taškais tapo F grupės lydere, nes kitame mače Nikosijos APOEL ir Amsterdamo „Ajax“ buvo užfiksuotos lygiosios – 1:1 (1:1).

Ir toliau UEFA Čempionų lygos prakeiksmas persekioja turtingąjį „Manchester City“ klubą, kuris E grupės mače namuose nesugebėjo įveikti AS „Roma“ komandos ir komplikavo savo padėtį – 1:1 (1:1).

4 min. Sergio Aguero realizuotą 11 metrų baudinį nubraukė 38-erių metų veterano Francesco Totti įvartis 23 min. Beje, italas tapo vyriausiu visų laikų žaidėju, įmušusiu šiame turnyre.

Manuelio Pellegrini auklėtiniai po dviejų turų turi tik 1 tašką ir žengia treti, lenkdami tik Maskvos CSKA atstovus. Maskviečiai namuose prie tuščių tribūnų pralaimėjo E grupės lyderiui Miuncheno „Bayern“ klubui 0:1 (0:1). Vienintelį ir pergalingą įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė Thomas Muelleris. Bavarai su 6 taškais užima pirmą vietą grupėje.

Netikėtą pergalę iškovojo mūsų kaimynų baltarusių Borisovo BATE, kuris 2:1 (2:1) pranoko Bilbao „Athletic“ futbolininkus ir iš paskutinės šoktelėjo į antrą H grupės vietą.

Primename, kad pirmame ture BATE ekipa net 0:6 buvo sutriuškinta FC „Porto“.

G grupėje svarbius 3 taškus įsirašė Londono „Chelsea“, kuri svečiuose 1:0 (1:0) palaužė Lisabono „Sporting“ kolektyvą. Vienintelį įvartį 34 min. pelnė serbas Nemanja Matičius.

Toliau stebina slovėnų NK „Maribor“, kuris išvykoje atsilaikė prieš Gelzenkircheno „Schalke 04“ klubą – 1:1 (1:0) – ir uždirbo antrą tašką iš eilės.

Rungtynės:

E grupė

Maskvos CSKA 0 – 1 Miuncheno „Bayern“
22' [0 – 1] Thomas Mueller (11 m)

„Manchester City“ 1 – 1 AS „Roma“
4' [1 – 0] Sergio Aguero (11 m)
23' [1 – 1] Francesco Totti

1.Bayern22002:06
2.AS Roma21106:24
3.Man City20111:21
4.CSKA20021:60

F grupė

Nikosijos APOEL 1 – 1 Amsterdamo „Ajax“
28' [0 – 1] Lucas Andersen
31' [1 – 1] Gustavo Manduca (11 m)

„Paris Saint-Germain“ 3 – 2 FC „Barcelona“
10' [1 – 0] David Luiz
12' [1 – 1] Lionel Messi
26' [2 – 1] Marco Verratti
54' [3 – 1] Blaise Matuidi
56' [3 – 2] Neymar

1.PSG21104:34
2.Barcelona21013:33
3.Ajax20202:22
4.APOEL20111:21

G grupė

Gelzenkircheno „Schalke 04“ 1 – 1 NK „Maribor“
37' [0 – 1] Damjan Bohar
56' [1 – 1] Klaas Jan Huntelaar

Lisabonos „Sporting“ 0 – 1 Londono „Chelsea“
34' [0 – 1] Nemanja Matič

1.Chelsea21102:14
2.Schalke20202:22
3.Maribor20202:22
4.Sporting20111:21

H grupė

Borisovo BATE 2 – 1 Bilbao „Athletic“
19' [1 – 0] Denis Poliakov
41' [2 – 0] Aleksandr Karnickij
45' [2 – 1] Aritz Aduriz

Donecko „Šachtar“ 2 – 2 FC „Porto“
52' [1 – 0] Alex Teixeira
85' [2 – 0] Luiz Adriano
89' [2 – 1] Jackson Martinez
90' [2 – 2] Jackson Martinez

35' Yasine Brahimi (FC „Porto“) nerealizavo 11 m baudinio