Nors ispanai jau anksčiau užsitikrino pirmą vietą grupėje ir į Rusiją atvyko be kelių savo lyderių, būtent jie pirmieji išsiveržė į priekį, kai 53 min. pasižymėjo vienas prieš vartininką atsidūręs Adrianas.

Tačiau „Zenit“ klubui pavyko išsigelbėti, kai 74 min. kuriozišku smūgiu galva į savo vartus rezultatą išlygino Toby Alderweireldas – 1:1.

Po penkių turų „Atletico“ turi 13 taškų, o dėl antros pozicijos grupėje kovojanti „Zenit“ ekipa – 6 taškus. Jai ant kulnų lipa FC „Porto“ futbolininkai (5 tšk.), kurie antradienio vakarą namuose nesugebėjo pranokti Vienos „Austria“ ekipos – 1:1 (0:1).

Praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkei Dortmundo „Borussiai“ pavyko išvengti tragedijos. Vokiečiai 3:1 (1:0) palaužė „Napoli“ ekipą ir išsaugojo šansus patekti į antrą varžybų etapą. Šeimininkams po įvartį pelnė Marco Reusas (iš 11 metrų baudinio), Jakubas Blaszczykowskis ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Likus vienam turui F grupėje pirmauja Londono „Arsenal“ klubas (12 tšk.), o „Borussia“ ir „Napoli“ turi po 9 taškus. Paskutiniame ture „Borussia“ vyks į Prancūziją, kur susitiks su „Marseille“, o „Napoli“ kovos su „Arsenal“ vyrais. Būtent italai dabar atsidūrė sudėtingiausioje padėtyje, nes pagal tarpusavio rungtynių santykį nusileidžia tiek anglams, tiek vokiečiams.

E grupėje netikėtą nesėkmę patyrė Londono „Chelsea“, kuri išvykoje 0:1 (0:0) pralaimėjo FC „Basel“ klubui. Pergalę šveicarams nulėmė Mohamedo Salaho įvartis 87 min.

Beje, tai buvo jau antra „Basel“ pergalė prieš „Chelseą“ šį sezoną.

Nepaisant to, „Chelsea“ užsitikrino mažiausiai antrą vietą grupėje, nes kitose grupės rungtynėse Gelzenkircheno „Schalke“ sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0) su Bukarešto „Steaua“

Suklupo ir H grupės lyderiai FC „Barcelona“ futbolininkai, kurie Amsterdame 1:2 (0:2) neatsilaikė prieš vietos „Ajax“. Katalonų neišgelbėjo ir tai, kad nuo 48 min. jų varžovai žaidė mažumoje, nes Joeliui Veltmanui buvo parodyta raudona kortelė.

Vis dėlto FC „Barcelona“ irgi užsitikrino kelialapį į kitą turnyro etapą, nes paskutiniame ture ją galintys pavyti AC „Milan“ ir „Ajax“ klubai žais tarpusavyje.

Rungtynės:

E grupė

FC „Basel“ 1 – 0 Londono „Chelsea“

87' Mohamed Salah

Londono „Arsenal“ 2 – 0 Marselio „Olympique“
1' Jack Wilshere
65' Jack Wilshere

38' Mesut Ozil („Arsenal“) nerealizavo 11 m baudinio

Dortmundo „Borussia“ 3 – 1 SSC „Napoli“
10' Marco Reus (11 m)
60' Jakub Blaszczykowski
71' Lorenzo Insigne
78' Pierre-Emerick Aubameyang

Sankt Peterburgo „Zenit“ 1 – 1 Madrido „Atletico“
53' Adrian
74' Toby Alderweireld (į savo vartus)

FC „Porto“ 1 – 1 Vienos „Austria“
11' Roman Kienast
48' Jackson Martinez

Amsterdamo „Ajax“ 2 – 1 FC „Barcelona“
19' Thulani Serero
41' Danny Hoesen
49' Xavi Hernandez

48' Joel Veltman („Ajax“) parodyta raudona kortelė

Glazgo „Celtic“ 0 – 3 AC „Milan“
13' Kaka
49' Cristian Zapata
60' Mario Balotelli

H grupės turnyro lentelė:

1. „Barcelona“ (Ispanija) 5 3 1 1 10:4 10
2. AC „Milan“ (Italija) 5 2 2 1 8:5 8
3. Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) 5 2 1 2 5:8 7
4. Glazgo „Celtic“ (Škotija) 5 1 0 4 2:8 3

* * *

Šio sezono UEFA Čempionų lygos finalas vyks gegužės 24 d. Lisabonoje.

Praėjusiais metais turnyre triumfavo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris finale Londono „Wembley“ stadione 2:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (149)