Rezultatyviausio turnyro žaidėjo Cristiano Ronaldo vedamas „Real“ savo stadione 3:0 (2:0) pranoko „Wolfsburg“ ir atkeršijo vokiečiams už nesėkmę prieš savaitę 0:2.

C. Ronaldo jau pirmame kėlinyje per pusantros minutės (16 ir 17 min.) panaikino varžovų turėtą persvarą, o 77 min. baudos smūgiu atvėrė saviškiams kelią ir į UEFA Čempionų lygos pusfinalį.

Tuo metu puikiai besigynusi „Man City“ ekipa, nepaisant 30 min. nerealizuoto Sergio Aguero 11 metrų baudinio, taip pat namuose 1:0 (0:0) palaužė PSG ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Vienintelį įvartį 76 min. šūviu iš toli pelnė Kevinas De Bruyne'as.

Paryžiečiams po lygiųjų 2:2 savo aikštėje Mančesteryje reikėjo pergalės arba dar rezultatyvesnių lygiųjų, tačiau jie, įskaitant Zlanatą Ibrahimovičių, atrodė itin blankiai ir varžovams praktiškai negrasino.

Trečiadienį savo santykius pabaigs aiškintis kitos dvi ketvirtfinalio poros: Madrido „Atletico“ ir FC „Barcelona“ (pirmos rungtynės – 1:2) bei Lisabonos „Benfica“ ir Miuncheno „Bayern“ (0:1).

Madrido „Real“* 3 – 0 „Wolfsburg“ (pirmas mačas – 0:2)
16' [1 – 0] Cristiano Ronaldo
17' [2 – 0] Cristiano Ronaldo
77' [3 – 0] Cristiano Ronaldo

Stipriais poros favoritais laikyti „Real“ futbolininkai pirmoje dvikovoje Vokietijoje praleido du greitus įvarčius ir nebesugebėjo atsitiesti. Nesėkmingą vakarą ispanams vainikavo gėdinga Marcelo provokacija ir vaidyba. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniams namuose reikia laimėti bent trijų įvarčių skirtumu ir jie tą padarė.

„Real“ klubas rungtynes pradėjo itin ryžtingai ir jau 6 min. po Sergio Ramoso smūgio galva kamuolys sudrebino svečių vartų skersinį. 9 min. savo kampiniu atsakė „Wolfsburg“.

Šeimininkų atakos netrukus atsipirko: 16 min. po Danielio Carvajalio perdavimo įvartį vos iš kelių metrų pelnė Cristiano Ronaldo – 1:0, o vokiečiams nespėjus nė atsikvošėti tas pats C. Ronaldo 17 min. po kampinio galva padvigubino „Real“ persvarą – 2:0.

29 min. Ispanijos ekipos pranašumą pamėgino dar labiau padidinti Karimas Benzema – jo smūgį atrėmė Diego Benaglio.

34 min. galingą šūvį iš toli paleido Luizas Gustavo ir Keylorui Navasui teko pademonstruoti visą savo meistriškumą.

38 min. puikią progą turėjo baudos aikštelės viduryje atsidūrs Bruno Henrique, bet jis sudelsė, o kai galiausia pramušė, kamuolį blokuoti ir kampinį nukreipti suspėjo S. Ramosas.

57 min. po C. Ronaldo atlikto baudos smūgio kamuolys atsitrenkė į varžovų sienelė ir nuskriejo už galinės linijos.

60 min. po klastingo Lukos Modričiaus perdavimo „Wolfsburg“ žaidėjai vos nenukreipė kamuolio į savo vartus – Vokietijos komandą nuo kuriozinio įvarčio išgelbėjo tik puiki D. Benaglio reakcija.

77 min. C. Ronaldo gavo teisę į dar vieną baudos smūgį ir sugebėjo prakišti kamuolį pro tankiai išstatytą varžovų sienelę – 3:0.

81 min. tašką šiame ketvirtfinalyje galėjo padėti K. Benzema, bet jo bandymą atmušė D. Benaglio.

Nepaisant to, „Real“ išlaikyti palankaus rezultato niekas nebesutrukdė – 3:0.

„Real“: Keylor Navas; Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Daniel Carvajal; Toni Kroos, Casemiro, Luka Modrič (90' Raphael Varane); Cristiano Ronaldo, Karim Benzema (84' Jese Rodriguez), Gareth Bale.

„Wolfsburg“: Diego Benaglio; Vieirinha, Dante, Naldo, Ricardo Rodriguez; Julian Draxler (32' Max Kruse), Bruno Henrique (73' Daniel Caligiuri), Luiz Gustavo, Josuha Guilavogui (80' Bas Dost), Maximilian Arnold; Andre Schuerrle.

„Manchester City“* 1 – 0 PSG (pirmas mačas – 2:2)
76' [1 – 0] Kevin De Bruyne

30' Sergio Aguero („Man City“ nerealizavo 11 m baudinio

Anglijoje stringantis „Man City“ pirmą susitikimą su PSG išvykoje baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, tad per atsakomąją akistatą anglus tenkinto ir rezultatas 0:0 ar 1:1. Visgi Manuelis Pellegrini taip nemanė: „Jei mąstysime, kad mums reikia sužaisti 0:0, tada manau, mes pralaimėsime“.

Mačas Mančesteryje prasidėjo atsargiai ir per pirmas 15 minučių nė vienai komandai rimtesnio pavojaus varžovų aikštės pusėje sukurti nepavyko.

16 min. Zlatanas Ibrahimovičius baudos smūgiu iš maždaug 30 metrų privertė padirbėti Joę Hartą.

23 min. dukart iš eilės savo laimę pabandė Sergio Aguero – abu sykius kamuolys pralėkė šalia vartų.

29 min. S. Aguero iššoko vienas prieš vartus ir buvo pagriautas Kevino Trappo, tačiau pats 11 metrų baudinį ryžęsis realizuoti argentinietis nepataikė į vartus – 0:0.

40 min. iš toli iššovė Jesusas Navasas, tačiau ir jam pritrūko tikslumo.

48 min. Z. Ibrahimovičius dar kartą patikrino J. Harto budrumą ir šis egzaminą išlaikė.

65 min. po kampinio arti tikslo buvo Thiago Silva, bet jo užmačias nutraukė savo vietoje buvęs J. Hartas.

76 min. „Man City“ žengė itin didelį žingsnį kito etapo link: Kevinas De Bruyne'as tiksliu tolimu smūgiu nuginklavo K. Trappą ir priartino saviškius prie pusfinalio – 1:0.

81 min. intrigą atgaivinti galėjo Edisonas Cavani – visgi jam nepavyko įveikti laiku vartus palikusio J. Harto.

Nors per likusį laiką PSG desperatiškai ir bandė gelbėtis, šeimininkai atsilaikė – 1:0.

„Manchester City“: Joe Hart; Bacary Sagna, Eliaquim Mangala, Gael Clichy, Nicolas Otamendi; Fernando, Jesus Navas, Kevin De Bruyne (84' Yaya Toure), David Silva (87' Fabian Delph), Fernandinho; Sergio Aguero (90' Kelechi Iheanacho).

PSG: Kevin Trapp; Thiago Silva, Maxwell, Serge Aurier (61' Javier Pastore), Gregory van der Wiel; Marquinhos, Thiago Motta (44' Lucas Moura), Adrien Rabiot, Edinson Cavani; Zlatan Ibrahimovič, Angel Di Maria.

Šio sezono UEFA Čempionų lygos turnyro nugalėtojas paaiškės gegužės 16 dieną Milano San Siro stadione.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Cristiano Ronaldo su 16 įvarčių.